Turite klausimų? +370 700 88770

LifetimeBRANDS

1 prekė

Norint paruošti burnoje tirpstančius naminius kotletus ar tobulo skonio mėsos įdarą visų mėgstamiems cepelinams, reikia pasirūpinti ne tik kokybiška mėsa, bet ir funkcionalia mėsmale.

1 prekė
Kokybiška mėsmalė – visada paklausus virtuvės įrankis

Imperija.lt asortimente puikuojasi aukštos kokybės mėsmalės, pagrįstos šiuolaikinėmis gamybos technologijomis. Todėl, įsigijus tokį virtuvės įrankį, kiekviena namų šeimininkė galės mėgautis sparčiais, efektyviais ir komfortabiliais kulinariniais procesais. Įvairaus tipo mėsmalės internetu, kurias rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, džiugina ne tik puikia kokybe, bet ir racionalia kaina. O šie privalumai – puiki priežastis nedelsiant atnaujinti savo virtuvės įrangos arsenalą. 

 

Rankinės mėsmalės, atliekančios įvairius darbus virtuvėje

Rankinės mėsmalės – virtuvės įrankis, kurį nuo senų laikų naudoja beveik visos namų šeimininkės. Mūsų asortimente galima rasti itin tvarias, iš ketaus pagamintas rankines mėsmales, kurios džiugina solidžiais ilgaamžiškumo rodikliais. Kompaktiško dydžio ketaus mėsmalės yra lengvai surenkamos ir išardomos. O šios savybės reikšmingai padidina darbo virtuvėje našumą. Taip pat galime pasiūlyti ir daugiafunkces mėsmales su įvairiais priedais. Tokio tipo mėsmalės puikiai tinka ne tik mėsai malti, bet ir dešroms ar net sausainiams gaminti. 

 

Svarbiausios kokybiškos mėsmalės pasirinkimo taisyklės

Kokybiška mėsmalė – virtuvės pagalbininkas, kuris ištikimai tarnauja metų metus. Todėl, nusprendus įsigyti vieno ar kito tipo mėsmalę, reikėtų objektyviai įvertinti tam tikras mėsmalės technines charakteristikas. Lengvas surinkimas, stabilumas, aukštos kokybės sudėtis ir funkcionalumas – pagrindinės savybės, kuriomis turėtų pasižymėti kiekviena kokybiška mėsmalė. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės, puikiai vertinamų prekinių ženklų mėsmales, kurios visada suteikia greitą ir nepriekaištingą kulinarinį rezultatą.