Turite klausimų? +370 700 88770

Silikomart

115 prekių

„Silikomart“– silikoninės kepimo formos, kurias įkvėpė aistra konditerijos menui. „Silikomart“ silikoninės formos dovanoja visišką saviraiškos laisvę kiekvienam konditeriui ir suteikia ypatingą šansą atrasti vis naujus kepimo būdus.

115 prekių
„Silikomart“ – kulinarinio polėkio nevaržančios silikoninės kepimo formos

„Silikomart“– silikoninės kepimo formos, kurias įkvėpė aistra konditerijos menui. „Silikomart“ silikoninės formos dovanoja visišką saviraiškos laisvę kiekvienam konditeriui ir suteikia ypatingą šansą atrasti vis naujus kepimo būdus. Daugiau nei 20 metų patirtį sukaupęs silikoninių kepimo formų gamintojas konditerijos meno gerbėjus džiugina funkcionaliomis, lengvai prižiūrimomis ir patogiai naudojamomis silikoninėmis kepimo formomis, dangčiais ir kitais silikoniniais gaminiais, kurie paklūsta visiems konditerių įnoriams.

 

„Silikomart“ silikoninės formos – tiems, kurie vertina patogumą

„Silikomart“ silikoninės formos yra gaminamos iš itin aukštos kokybės skysto silikono, kuris užtikrina komfortabilius, sklandžius ir efektyvius pačių įvairiausių konditerinių šedevrų gamybos procesus. Šios kepimo formos išsiskiria ypač lengva priežiūra bei nepriekaištingais tvarumo rodikliais. Silikoninės formos puikiai prisitaiko tiek prie itin aukštos, tiek prie labai žemos temperatūros. Dėl šios priežasties jos idealiai pasitarnauja ne tik išvaizdžių desertų gamyboje, bet ir jų šaldyme. 

 

Privalumai, kuriems neįmanoma atsispirti

Kepimo formos, silikoniniai dangčiai ir kiti „Silikomart“ aksesuarai konditerijai – akivaizdus įrodymas, jog po ranka turint universalias priemones net ir konditerijos taisyklių gerai nežinantis žmogus gali sukurti įspūdingo grožio ir nepamirštamo skonio desertus. Įvairių formų silikoninės formos leidžia išlaisvinti kūrybiškumą ir meistriškai įgyvendinti pačias beprotiškiausias kulinarines fantazijas. „Silikomart“ silikoninės kepimo formos taip pat visada užtikrina itin greitus ir lengvus valymo procesus. Todėl net užplūdus įkvėpimui ir įgyvendinus visas konditerines svajones, virtuvėje karaliaus ne tik įspūdingas desertas, bet ir tvarka.