Turite klausimų? +370 700 88770

ELO

56 prekių

Kokybiškos keptuvės, puodai ir kiti virtuvės indai – funkcionalios virtuvės sėkmės paslaptis. Vokiečių firma „Elo“ jau beveik šimtmetį gamina aukštos kokybės indus ir aksesuarus, kuriuos renkasi milijonai vartotojų iš viso pasaulio.

56 prekių

ELO keptuvė "New Wave", Ø 24 cm

23,39 €
23,39 €
35,99 €

Yra 2 vnt. sandėlyje

ELO keptuvė "New Wave", Ø 28 cm

28,59 €
28,59 €
43,99 €

Yra 2 vnt. sandėlyje

„Elo“ virtuvės indai ir aksesuarai – laiko patikrinta kokybė

„Elo“ prekiniu ženklu pažymėti virtuvės indai kuriami taip, kad juos naudojantis žmogus galėtų mėgautis kiekviena maisto gaminimo akimirka. Abejonių nekelianti kokybė, beribis funkcionalumas ir novatoriškas dizainas – „Elo“ virtuvės indų ir aksesuarų privalumai, kurie nepalieka abejingų.

 

Funkcionalūs ir ilgaamžiai virtuvės indai

„Elo“ puodai, troškintuvai ir keptuvės – pasitikėjimo verti pagalbininkai virtuvėje, kurie leidžia mėgautis komfortabilia ir sumania maisto ruoša. „Elo“ garų puodai, greitpuodžiai ir puodų rinkiniai yra gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris garantuoja labai patrauklius ilgaamžiškumo rodiklius. O pažangia gamybos technologija pagrįstos kokybiškos keptuvės užtikrina tolygų kepimą ir džiugina nesvylančia bei nesibraižančia danga. 

 

Virtuvės įrankiai, kuriuos malonu naudoti 

„Elo“ virtuvės indų liniją papildo ir aukštos kokybės virtuvės įrankiai. Iš tvarių medžiagų gaminami „Elo“ peiliai – našus ir universalus darbo įrankis virtuvėje, kuris garantuoja precizišką pjaustymo patirtį. „Elo“ peilių kokybę renkasi virtuvės šefai iš viso pasaulio. Todėl, naudodami tokį pjaustymo įrankį, galėsite demonstruoti profesionalius pjaustymo įgūdžius. Kiekvienas „Elo“ prekiniu ženklu pažymėtas peilis be didelių pastangų padeda pasiekti maksimalų pjovimo tikslumą. Taip pat šie virtuvės įrankiai turi ergonomišką, neslystančią rankeną, kuri leidžia mėgautis patogiais ir itin saugiais pjaustymo procesais.