Turite klausimų? +370 700 88770

Russell Hobbs

78 prekių

„Russell Hobbs“ – virtuvės prietaisų gamintojas, kuris nuo 1952 metų kuria funkcionalią, stilingą ir visus vartotojų poreikius įgyvendinančią virtuvės įrangą. Šiuo prekiniu ženklu pažymėti virtuviniai kombainai, skrudintuvai, kavos virimo aparatai ir kiti elektriniai prietaisai yra sukurti tam, kad laikas, praleistas virtuvėje, būtų kuo trumpesnis ir malonesnis.

78 prekių
„Russell Hobbs“ virtuvės prietaisai – tiems, kurie vertina pažangą

„Russell Hobbs“ – virtuvės prietaisų gamintojas, kuris jau daugiau nei 60 metų kuria funkcionalią, stilingą ir visus vartotojų poreikius įgyvendinančią virtuvės įrangą. Šiuo prekiniu ženklu pažymėti virtuviniai kombainai, skrudintuvai, kavos virimo aparatai ir kiti elektriniai prietaisai yra sukurti tam, kad laikas, praleistas virtuvėje, būtų kuo trumpesnis ir malonesnis. Savo klientams stengiamės pateikti labai platų „Russell Hobbs“ modernių virtuvės prietaisų pasirinkimą, kurį visada lydi abejonių nekelianti kokybė ir visiems prieinama kaina. Kviečiame iš arčiau susipažinti su „Russell Hobbs“ asortimentu ir perkelti virtuvės prietaisų pažangą tiesiai į savo virtuvę.

 

„Russell Hobbs“ sėkmės formulė – inovacija ir stilius

 Inovatyvios gamybos technologijos ir laikui nepavaldus dizainas – vertybės, kuriomis vadovaujantis sukurtas kiekvienas, „Russell Hobbs“ prekiniam ženklui atstovaujantis, virtuvės prietaisas. Nors šis prekinis ženklas yra laikomas pasaulinės rinkos lyderiu tarp automatinių virdulių gamintojų, tačiau jis puikiai susitvarko ir su kitų virtuvės prietaisų gamybos iššūkiais. „Russell Hobbs“ elektriniai daugiafunkciniai puodai, elektriniai griliai ir virtuviniai kombainai demonstruoja preciziškus ilgaamžiškumo rodiklius ir visada garantuoja maksimalų darbo virtuvėje našumą. O šiuo prekiniu ženklu pažymėti nerūdijančio plieno skrudintuvai maloniai džiugina funkcijų gausa ir iki smulkmenų apgalvotomis dizaino savybėmis. 

 

„Russell Hobbs“ elektriniai virduliai – patirtis, kurios nepamiršite

„Russell Hobbs“ elektriniai virduliai – virtuvės prietaisai, kurie tikrai palieka neišdildomą įspūdį. Kiekvienas šiuo prekiniu ženklu pažymėtas elektrinis virdulys yra pagrįstas pažangiomis gamybos technologijomis, ilgaamžėmis medžiagomis, įstabiu dizainu ir pačiomis įvairiausiomis funkcijomis. Tyliai vandenį verdantys virduliai, energiją tausojantys elektriniai virduliai, greito virimo funkciją turintys virduliai – tai tik maža dalis inovatyvių virtuvinių prietaisų idėjų, kurias siūlo „Russell Hobbs“ ir su kuriomis galite susipažinti Imperija.lt parduotuvėje.