Turite klausimų? +370 700 88770

Keller-Egger

19 prekių

Vokiški pipirų, druskos ir kitų prieskonių malūnėliai, gaminami KELLER-EGGER, be abejonės taps išskirtiniais kiekvienos virtuvės akcentais: modernaus dizaino bei nepriekaištingos kokybės prietaisai ne tik tobulai atliks paskirtį - jie patrauks kiekvieno akį. KELLER-EGGER malūnėliai įstabūs ir patikimi: jiems suteikiama iki 25 metų garantija.

19 prekių

KELLER-EGGER pipirų, druskos ir kitų prieskonių malūnėliai pasižymi nepriekaištinga kokybe, aukščiausiais standartais ir vokiška precizija. Visa tai sukaupta per daugiau nei 25 kompanijos gyvavimo metus, todėl KELLER-EGGER - pirmaujantis rinkos lyderis pipirų ir druskos malūnėlių gamyboje!

  Įsigiję šiuo prekės ženklu pažymėtą KELLER-EGGER druskos/pipirų malūnėlį, galite būti tikri, jog kokybė ir maksimalus pasitenkinimas preke - garantuoti!

Ypatingai dėmesingos gamybos dėka, KELLER-EGGER prekės ženklas atitinka aukščiausią kokybę: gaminiai rūpestingai paruošiami, montuojami bei apdirbami rankomis, o malimo mechanizmai reguliariai testuojami: rūpestingai frezuojama, šlifuojama, naudojama tik FSC sertifikuota buko mediena (jei nenurodyta kitaip).

KELLER-EGGER valcuoto grūdinto plieno malimo mechanizmams suteikia 25 metų, o specialiosios keramikiniams malimo mechanizmams 10 metų garantiją.