Turite klausimų? +370 700 88770

Amefa

69 prekių

„Amefa“ – olandų prekinis ženklas, kuris nuo 1931 m. visą pasaulį džiugina aukštos kokybės, iki smulkmenų ištobulintais stalo įrankiais ir įrankių rinkiniais.

69 prekių
„Amefa“ stalo įrankiai – ieškantiems aukščiausios kokybės

„Amefa“ – olandų prekinis ženklas, kuris nuo 1931 m. visą pasaulį džiugina aukštos kokybės, iki smulkmenų ištobulintais stalo įrankiais ir įrankių rinkiniais. Šiuo prekiniu ženklu pažymėtais virtuvės ir stalo įrankiais pasitiki ne tik nepriekaištingą reputaciją turintys mažmeninės prekybos taškai, bet ir pasaulinio masto viešbučių tinklai bei geriausi restoranai. Todėl tikrai tikėtina, jog atostogaudami egzotiškoje šalyje ar vakarieniaudami prabangiame restorane, įspūdingo skonio maisto patiekalus degustuosime naudodami būtent „Amefa“ stalo įrankius.

 

Stalo įrankiai, kurių kiekviena detalė yra nugludinta

„Amefa“ stalo įrankiai ir stalo įrankių rinkiniai gaminami iš itin tvaraus nerūdijančio plieno, kuris užtikrina maksimalų stalo įrankių ilgaamžiškumą. „Amefa“ stalo įrankiai ištikimai tarnauja metų metus, o, bėgant laikui, visiškai nepraranda pirminių estetinių savybių ir funkcionalumo. Šių įrankių gamybos procese yra naudojama laiko patikrinta gamybos technologija, kurią nuolat tobulina patyrę šios rinkos žinovai. „Amefa“ prekinis ženklas diktuoja stalo įrankių gamybos madas, kurias aktyviai seka viso pasaulio virtuvės įrankių gamintojai. O tai – labiau nei akivaizdus įrodymas, kad „Amefa“ stalo įrankiai yra geriausi iš geriausių.

 

„Amefa“ stalo įrankių rinkiniai – investicija visam gyvenimui

Jei ieškote niekada iš mados neišeinančių, funkcionalių ir kokybiškų stalo įrankių rinkinių, kuriuos galėtumėte perduoti iš kartos į kartą – „Amefa“ stalo įrankių rinkiniai tikrai yra tai, ko Jums reikia. Olandų prekinis ženklas puikiai žino, kaip pagaminti šiuolaikines mados tendencijas  atspindinčius, tačiau niekada iš mados neišienančius stalo įrankius. „Amefa“ stalo įrankių rinkiniai išsiskiria subtilia, bet tikrai dėmesį traukiančia išvaizda, kurioje apgalvota kiekviena, net ir pati smulkiausia detalė. Ergonomiško dizaino stalo įrankių rinkiniai džiugina ne tik patraukliais estetiniais sprendimais, bet ir racionalia kaina, kuri leidžia šiuos įrankius be jokios sąžinės graužaties naudoti ne tik atvykus svečiams, bet ir kiekvieną dieną.