Turite klausimų? +370 700 88770

WD Lifestyle

96 prekių

Visomis prasmėmis tobuli virtuvės indai ir aksesuarai – italų prekinio ženklo „WD Lifestyle“ nuopelnas. Puodelių rinkiniai, lėkščių komplektai, stiklinės, stalo įrankiai, virduliai ir kiti „WD Lifestyle“ prekiniu ženklu pažymėti gaminiai išsiskiria ne tik unikaliu dizainu, bet ir aukštos kokybės sudėtimi.

96 prekių
„WD Lifestyle“ – virtuvės indai, formuojantys stilingą gyvenimo būdą

Indai ir aksesuarai, kurie ne tik atlieka savo pagrindinę paskirtį, bet ir puoselėja stilingą gyvenimo būdą – tai, ką siūlo „WD Lifestyle“. Italų kompanija viso pasaulio vartotojams suteikia galimybę įsigyti novatoriškomis funkcijomis papildytus, dizainerių kurtus virtuvės indus ir aksesuarus, kurie visada namams dovanoja teigiamą pokytį.

 

Virtuvės indai, demonstruojantys aukščiausią kokybę

Italų kompanija „WD Lifestyle“ gali pasiūlyti labai platų ir kontrastingą virtuvės indų bei įvairių aksesuarų asortimentą. „WD Lifestyle“ produkcijoje dominuoja porcelianas, keramika ir kitos kokybiškos medžiagos. Italų kompanija taip pat demonstruoja atsakingą požiūrį į ekologiją ir gamybos procesuose dažnai naudoja iš plastikinių buteliukų perdirbtas medžiagas. 

 

Ypatingos priežiūros nereikalaujantys virtuvės indai

Visi „WD Lifestyle“ virtuvės indai ir aksesuarai džiugina įspūdingais dizaino sprendimais, tačiau taip pat jie turi ir praktiškąją pusę. Tiek porceliano, tiek keramikinius virtuvės indus galima drąsiai naudoti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėje. Net ir intensyviai naudojami indai nepraranda savo pirminio įvaizdžio, o juos puošiantys dizainerių piešiniai – nenublunka. Ilgaamžiai, aukščiausiems kokybės standartams atstovaujantys virtuvės indai, kuriuos visada gera ir malonu paimti į rankas – skamba per gerai, kad būtų tiesa? Išbandykite „WD Lifestyle“ produkciją ir patys tuo įsitikinkite.