Turite klausimų? +370 700 88770

Pozzi Milano

58 prekių

„Pozzi Milano“ prekiniu ženklu pažymėtos lėkštės, puodeliai, stiklinės ir visi kiti virtuvės indai yra sukurti žmonėms, kurie savo virtuvėje nori matyti tik ypatingai gražius, originalaus dizaino indus.

58 prekių
„Pozzi Milano“ – meno kūriniams prilygstantys virtuvės indai

„Pozzi“ – 1876 m. Italijoje gimęs prekinis ženklas, daug metų puoselėjęs vyriškos mados namus, kurie kūrė ryžtingo, koja kojon su mada žengiančio vyro įvaizdį. Prabėgus ne vienam dešimtmečiui „Pozzi“ atgimė iš naujo ir sukūrė „Pozzi Milano“ prekinį ženklą, kuriantį rafinuoto dizaino virtuvės indus ir aksesuarus, kuriuos dievina visas pasaulis. Labai džiaugiamės, kad „Pozzi Milano“ virtuvės indus ir aksesuarus nuo šiol gali įsigyti ir Imperija.lt klientai.

 

„Pozzi Milano“ – virtuvės indai, kurių neįmanoma nepastebėti

Porcelianiniai „Pozzi Milano“ puodeliai yra dekoruoti unikaliais raštais ir tarpusavyje idealiai derančia spalvų palete. „Pozzi Milano“ taurės vynui, šampanui ar ledams išsiskiria įspūdingomis formomis, kurios primena tikrus meno kūrinius. Nepažabojamas kūrybingumas atsispindi kiekviename „Pozzi Milano“ gaminyje. Taigi, jeigu esate tas žmogus, kuriam svarbus ne tik patiekalo skonis, bet ir žavingas jo pateikimas – „Pozzi Milano“ virtuvės indai tikrai yra tai, ko ieškote.

 

„Pozzi Milano“ virtuvės indai – aukštos kokybės ir puikaus dizaino derinys

Italų kompanija „Pozzi Milano“ tikrai labai didelį dėmesį skiria virtuvės indų ir aksesuarų estetinėms savybėms. Tačiau unikalus dizainas – toli gražu ne vienintelis „Pozzi Milano“ gaminių privalumas. Kiekvienas šiam prekės ženklui atstovaujantis virtuvės įrankis, indas ar aksesuaras yra pagrįstas aukščiausios kokybės medžiagomis. Todėl įsigiję „Pozzi Milano“ produkciją galėsite mėgautis ne tik dėmesį traukiančiais, bet ir be galo funkcionaliais ir ilgaamžiais virtuvės indais.