Turite klausimų? +370 700 88770

GUSTA

88 prekių

„Gusta“ – Olandijoje susikūręs prekinis ženklas, kuris skatina žmones džiaugtis ir branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Aukštos kokybės virtuvės indų, įrankių ir aksesuarų gamyba – pagrindinė sritis, kurioje specializuojasi „Gusta“ prekiniam ženklui atstovaujanti, virtuvei skirtų prekių kūrėjų komanda.

88 prekių
„Gusta“ – virtuvės aksesuarai, kurie leidžia mėgautis gyvenimu

„Gusta“ – Olandijoje susikūręs prekinis ženklas, kuris skatina žmones džiaugtis ir branginti kiekvieną gyvenimo akimirką. Aukštos kokybės virtuvės indų, įrankių ir aksesuarų gamyba – pagrindinė sritis, kurioje specializuojasi „Gusta“ prekiniam ženklui atstovaujanti, virtuvei skirtų prekių kūrėjų komanda. Olandų prekinis ženklas pritaria idėjai, jog gyvenimą reikia švęsti kiekvieną dieną. O gyvenimo šventę šio prekinio ženklo kūrėjai stengiasi puoselėti kurdami funkcionalius virtuvės prietaisus, originalaus dizaino virtuvės indus ir estetiškus stalo aksesuarus.

 

Ypatingas funkcijas atliekantys „Gusta“ gaminiai

Olandijos prekinis ženklas „Gusta“ savo klientams stengiasi pasiūlyti ne tik esminius, bet ir labai specifinę paskirtį atliekančius stalo aksesuarus. „Gusta“ švenčia gyvenimą, o šią ideologiją tiesiogiai atspindi ir jų formuojamas asortimentas. Originalaus dizaino indai gėrimams atšaldyti, įvairūs vyno aksesuarai, įdomių formų vazos – ambicingų „Gusta“ kūrėjų sukurti gaminiai, kurie skatina švęsti ilgus vasaros vakarus, savaitgalius ir vertinti laiką, praleistą su draugais ar šeima. 

 

Virtuvės įrankiai, skirti šiuolaikiniam žmogui

„Gusta“ prekinis ženklas puikiai supranta šiuolaikinio, nuolat skubančio ir daug laiko virtuvėje nemėgstančio praleisti žmogaus poreikius. Todėl visi „Gusta“ virtuvės įrankiai, indai ir stalo aksesuarai garantuoja maksimalų darbo virtuvėje našumą ir malonumą. Šiuolaikiško dizaino virtuvės reikmenys ne tik padeda greitai susitvarkyti su visais maisto ruošimo darbais, bet ir kaskart stebinti šeimos narius nepriekaištingu, šiuolaikišku maisto patiekimu. „Gusta“ gaminių kūrybos procese susijungia drąsios dizaino idėjos, praktiški gamybos sprendimai ir laiko patikrintos medžiagos. O šie komponentai visada dovanoja geriausią rezultatą.