Turite klausimų? +370 700 88770

Easy Life

223 prekių

„Easy Life“ – italų prekinis ženklas, kuris savo klientus džiugina elegantiškais, itališka dvasia persmelktais virtuvės aksesuarais. Gana didelę dalį „Easy Life“ asortimento sudaro porcelianiniai puodeliai, lėkštės ir kiti ypatingai elegantiški gaminiai iš porceliano, kurie visada dovanoja nepriekaištingą estetiką ir rafinuotumą.

223 prekių
„Easy Life“ virtuvės indai – asmenybėms, kurios vertina unikalumą

Puodeliai, arbatinukai, vaisinės ar net popierinės servetėlės, pažymėtos šiuo prekiniu ženklu, visada žavi unikalumu ir išradingais dizaino sprendimais. O iki detalių apgalvotas estetines „Easy Life“ gaminių savybes vainikuoja kokybė, kuriai tiesiog neįmanoma atsispirti.

 

Autentiškumu žavintys rankų darbo indai

„Easy Life“ porcelianiniai puodeliai, lėkštės ir kiti virtuvės indai yra gaminami rankomis. Todėl kiekvienas šiam prekiniam ženklui atstovaujantis gaminys primena tikrą meno kūrinį, kurio nesinori paleisti nei iš rankų, nei iš akių. Itališka dvasia dvelkiantys virtuvės indai suteikia galimybę mėgautis išties rafinuotais bei ypatingai jaukiais įvairių maisto patiekalų ir gėrimų degustavimo ritualais. Kiekvienas „Easy Life“ gaminys iš porceliano prieštarauja visoms masinės virtuvės indų gamybos taisyklėms ir visada paperka netobulu tobulumu.

 

„Easy Life“ virtuvės aksesuarai – gražiausia šventinio stalo puošmena

„Easy Life“ yra tikras lyderis porcelianinių virtuvės indų gamybos rinkoje. Todėl savo klientams ši italų įmonė pateikia išties itin gausų ir kontrastingą, pačių įvairiausių gaminių iš porceliano pasirinkimą. „Easy Life“ indeliai užkandžiams, indai biriems produktams, ąsočiai, padėklai ir dar daug unikalių bei elegantiškų porcelianinių gaminių, kurie neabejotinai pasitarnauja individualiems poreikiams ir padeda sukurti nepamirštamą šventinio stalo dekoro kompoziciją.