Turite klausimų? +370 700 88770

KELA

3 prekės

Imperija.lt parduotuvėje rasite itin gausų, spalvingą ir kokybišką įvairių lėkščių, indų servizų, dubenėlių, salotinių ir kitų stalo indų pasirinkimą, kuris tikrai padės įspūdingai patiekti bet kurį kulinarinį šedevrą. 

3 prekės
Skoningos lėkštės ir dubenėliai – kiekvieno patiekalo sėkmės paslaptis

Didžiąją dalį patiekalo sėkmės neabejotinai lemia estetiškas jo patiekimas. Tikriausiai visi sutiksime, jog valgymo ritualai yra gerokai malonesni, kai patiekalas yra patiektas skoningoje lėkštėje ar konkrečiai tam patiekalui skirtame dubenėlyje. 

 

Unikalios lėkštės visiems gyvenimo atvejams

Savo klientams stengiamės pasiūlyti itin kontrastingą lėkščių asortimentą. Tad mūsų parduotuvėje tinkamas lėkštes tikrai ras tiek standartinių indų mėgėjai, tiek visi, kurie ieško unikalių, dėmesį prikaustančių, tikrus meno kūrinius primenančių lėkščių variacijų. Išskirtinių spalvų stiklinės lėkštės, prabangos pojūtį suteikiančios porcelianinės lėkštės, modernaus stiliaus lėkštės iš keramikos – tai tik maža dalis to, ką rasite kruopščiai suformuotame mūsų parduotuvės lėkščių asortimente. Tad Imperija.lt lėkštės internetu – racionalus sprendimas visiems, kurie tikisi neribotų lėkščių pasirinkimo galimybių ir tiems, kurie nori rinktis tik iš pačių geriausių. 

 

Ne tik gražus, bet ir funkcionalus dubenėlių asortimentas

Įvairūs dubenėliai yra kasdienio naudojimo priemonė, tad juos renkantis tiesiog būtina skirti ypatingą dėmesį ne tik jų matmenims ar estetinėms savybėms, bet ir kokybei. Savo klientams galime pasiūlyti kruopščiai atrinktą įvairių dubenėlių asortimentą, pagrįstą nepriekaištinga kokybe ir unikaliomis dizaino savybėmis. Keraminiai, bambukiniai, porcelianiniai ar metaliniai dubenys – skirtingos dubenėlių variacijos, kurios neabejotinai pasitarnaus pačių įvairiausių patiekalų patiekimo atžvilgiu. Vokiečių prekinio ženklo GEFU skirtingų matmenų, nerūdijančio plieno dubenys ne tik gerokai palengvins maisto ruošos procesus, bet ir užtikrins sandarų bet kurio maisto patiekalo laikymą. Spalvingi ir išskirtinai lengvi GUSTA prekinio ženklo bambuko pluošto dubenys puikiai tiks azijietiškiems makaronams ar kitiems egzotiškiems patiekalams patiekti. O unikalaus dizaino ir spalvų porcelianiniai dubenys, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, idealiai tiks gardžioms sriuboms ar troškiniams.

 

Stalo indų rinkiniai – tiems, kurie vertina estetiką

Tiems, kurie nori sukurti išskirtinai vientisą ir estetiškai tvarkingą stalo indų kompoziciją, rekomenduojame įsigyti ne pavienius dubenėlius ar lėkštes, o pilnai sukomplektuotus stalo indų rinkinius. Stalo indų rinkinys – optimalus sprendimas ne tik estetikos, bet ir finansiniu atžvilgiu. Verta paminėti, jog standartinius indų rinkinius dažniausiai sudaro dubenėliai ir skirtingų matmenų lėkštės, tad norint turėti maksimaliai funkcionalią ir estetiškai patrauklią stalo indų kompoziciją, standartinės sudėties indų rinkinį derėtų papildyti kokybiškomis salotinėmis bei padažinėmis. Salotinės ir padažinės, kurias rasite mūsų parduotuvėje, pasižymi subtilaus, pernelyg į akis nekrentančio dizaino savybe. Tad šiuos indus stilistiškai nesudėtingai priderinsite prie bet kurio stalo indų rinkinio.