Turite klausimų? +370 700 88770

KONITZ

0 prekės

Prieskonių laikymo indai, kuriuos rasite Imperija.lt parduotuvėje, ne tik puikiai atlieka cukraus, pipirų, druskos ar kitų prieskonių laikymo paskirtį, bet ir neabejotinai tampa skoningu bet kurios virtuvės akcentu.

0 prekės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Druskinės ir cukrinės – tobuloms prieskonių proporcijoms

Mūsų asortimente puikuojasi ilgaamžiai, nerūdijančio plieno indeliai cukrui, keraminiai druskinės ir pipirinės rinkiniai, itin funkcionalūs dozatoriai cukrui ir dar daug praktiškų prieskonių laikymo indų, kurie garantuoja pačią preciziškiausią maisto patiekalų gaminimo ir degustavimo patirtį.

 

Druskinės, garantuojančios tobulą žiupsnelį

Žiupsnelis druskos ir pipirų – beveik kiekvieno maisto patiekalo esminis ingredientas. Todėl druskinės ir pipirinės yra neįkainojami pagalbininkai virtuvėje, be kurių sunkiai išsiverstų net ir labiausiai patyrusios namų šeimininkės. Savotiška švenčių stalo klasika tapusias medines druskines jau nuo senų laikų naudodavo mūsų seneliai. Mūsų asortimente rasite šiek tiek patobulintas, šiuolaikiškesnio dizaino prieskonių laikymo indų variacijas. Ispanų prekinio ženklo LACOR baltos spalvos druskinės ir pipirinės rinkiniai yra patobulinti magnetiniu stovu, kuris užtikrina itin patogius ir greitus populiariųjų prieskonių naudojimo procesus. Taip pat mūsų asortimente puikuojasi druskinės ir pipirinės rinkiniai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir stiklo medžiagų, kurios atspindi nepriekaištingą estetiką ir garantuoja maksimalų rinkinių ilgaamžiškumą.

 

Šiuolaikiškos cukrinių idėjos

Nors dauguma žmonių ilgą laiką pirmenybę teikė medinėms cukrinėms, tačiau mes savo klientams galime pasiūlyti gerokai ilgaamžiškesnes ir unikalesnes cukrinių idėjas. Ypatingai talpios, nuostabia spalvų palete margintos keraminės cukrinės patiks visiems, kurie savo virtuvėje nori matyti tikrus meno kūrinius primenančius indus. O subtilaus dizaino, nerūdijančio plieno cukrinės, kurias taip pat rasite mūsų parduotuvėje, puikiai dera prie skirtingo interjero erdvių ir džiugina nepriekaištingais ilgaamžiškumo rodikliais. Mūsų asortimente rasite ir itin funkcionalius dozatorius cukrui. Novatoriško dizaino dozatorius cukrui – visiška senos kartos medinės cukrinės priešingybė, kuri atspindi šiuolaikines cukrinių gamybos technologijas. Cukrinės, druskinės ir pipirinės, kurias rasite mūsų asortimente, sėkmingai atskleidžia ne tik praktišką, bet ir estetišką prieskonių laikymo indų pusę. O šis privalumas – reikšminga vertybė ne tik Jums, bet ir Jūsų virtuvės interjerui.