Turite klausimų? +370 700 88770

Richardson Sheffield

63 prekių

Kokybiški, modernūs ir su visais pjaustymo iššūkiais nesudėtingai susidorojantys peiliai – sąvoka, apibūdinanti britų prekinio ženklo „Richardson Sheffield“ gaminius. Šis prekinis ženklas per daugelį metų užsitarnavo nepriekaištingą virtuvės įrankių gamintojo reputaciją, kuria neabejoja net pasaulyje žymūs virtuvės šefai.

63 prekių
„Richardson Sheffield“ peiliai – vertinantiems kokybiškus virtuvės įrankius

Kokybiški, modernūs ir su visais pjaustymo iššūkiais nesudėtingai susidorojantys peiliai –  sąvoka, apibūdinanti britų prekinis ženklo „Richardson Sheffield“ gaminius. Šis prekinis ženklas per daugelį metų užsitarnavo nepriekaištingą virtuvės įrankių gamintojo reputaciją, kuria neabejoja net pasaulyje žymūs virtuvės šefai. „Richardson Sheffield“ jau beveik šimtmetį gamina aukščiausiems kokybės standartams atstovaujančius peilius, kuriuos lydi ne tik įstabus dizainas ir abejonių nekeliantis funkcionalumas, bet ir racionali kaina.

 

Iki smulkmenų apgalvotas peilių gamybos procesas

Meistriškai savo paskirtį atliekančių „Richardson Sheffield“ peilių gamybos procese yra naudojamos pažangiausios gamybos technologijos, kurios leidžia sukurti ne tik kokybišką, bet ir ilgaamžį virtuvės įrankį. Britų įmonė „Richardson Sheffield“ visada laikosi pačių griežčiausių kokybės reikalavimų, todėl kiekvienas šiuo prekiniu ženklu pažymėtas peilis yra apdirbamas rankomis. Didelį dėmesį  „Richardson Sheffield“ skiria ir savo gaminių dizainui. Puoselėdami peilių dizaino idėjas, šio prekinio ženklo atstovai sėkmingai primena apie senovinį peilių žavesį ir patobulina jį inovatyviais dizaino sprendimas. 

 

„Richardson Sheffield“ peilių rinkiniai – viskas, ko reikia kaprizingam virtuvės šefui

„Richardson Sheffield“ prekės ženklas savo gerbėjus džiugina ne tik ilgaamžiais peiliais, bet ir funkcionaliais peilių laikikliais, galąstuvais bei peilių rinkiniais. Skirtingų komplektacijų „Richardson Sheffield“ peilių rinkiniai – didžiausia vertybė kiekvienam, kokybiškus virtuvės įrankius vertinančiam, kulinarui. Solidus peilių rinkinių dizainas reikšmingai papuošia bet kokios virtuvės interjerą. O skirtingiems pjaustymo darbams pritaikyti peiliai suteikia galimybę greitai ir paprastai atlikti visus maisto ruošimo procesus. „Richardson Sheffield“ peilių rinkiniai yra papildyti ir specialiai jiems sukurtais peilių stovais, kurie leidžia mėgautis profesionaliu ir tvarkingu virtuvės įvaizdžiu.