Turite klausimų? +370 700 88770

Unger

0 prekės

Norint maksimaliai ilgą laiką džiaugtis neblėstančiu buitinės technikos funkcionalumu, tikrai vertėtų pasirūpinti kokybiškomis, konkrečiam įrenginiui pritaikytomis valymo priemonėmis.

0 prekės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Veiksmingos ir saugios valymo priemonės 

Visi puikiai žinome, jog kokybiška buitinė technika ir funkcionalūs virtuvės prietaisai – itin svarbūs, tačiau tikrai nemažų finansinių išlaidų reikalaujantys virtuvės elementai. Profesionalios valymo priemonės, kurias rasite mūsų parduotuvėje, veiksmingai pasirūpina nepriekaištinga įvairių virtuvės įrenginių būkle bei gerokai palengvina ir sutrumpina buitinės technikos valymo procesus. 

 

Valomasis akmuo – tikra inovacija švaros prekių rinkoje

Valomasis akmuo – veiksminga ir itin universali valymo priemonė, skirta beveik visų paviršių valymui. Valomasis akmuo yra tikrų tikriausia inovacija švaros prekių rinkoje. Specialus valymo akmuo ne tik efektyviai susitvarko su įvairiais valymo darbų iššūkiais, bet ir išsiskiria itin ekologiška sudėtimi. Valomasis akmuo valo, poliruoja ir saugo įvairius paviršius, o jį naudojant, nereikia jokių kitų valymo priemonių. Idealiai švarūs, blizgantys ir saugūs paviršiai – privalumai, kuriuos suteikia valomasis akmuo ir kuriems tikrai negali atsispirti net didžiausi švaros pedantai. Todėl savo asortimente pateikiame net kelias skirtingas šios savarankiškos valymo priemonės idėjas. Prancūziškas LACO valomasis akmuo yra sertifikuotas, aukščiausios kokybės produktas, kuris ne tik gardžiai kvepia citrinomis, bet ir visiškai nekenkia odai. O BIOSTEIN valomasis akmuo yra efektyvi, ekologiška ir itin universali valymo priemonė, kuria galima pasikliauti atliekant pačius įvairiausius valymo darbus. 

 

Visiems valymo iššūkiams pasiruošusios valymo priemonės

Virtuvės valikliai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje – racionalus sprendimas visiems, kurie ieško veiksmingų, tačiau nepavojingų valymo priemonių. Imperija.lt švaros prekių skyriuje galima rasti universalias valymo priemones, kurios puikiai šalina nešvarumus bei riebalus ir nepalieka jokių valymo žymių. Universalias valymo priemones galima naudoti stiklui, plastikui, plienui, teflonui ir aliuminiui valyti. Plačios panaudojimo galimybės – itin reikšmingas privalumas virtuvėse, kuriose yra daug skirtingų paviršių. Mūsų asortimente taip pat rasite specialiems poreikiams pritaikytą valiklių pasirinkimą patiems įvairiausiems buities darbams. Valymo priemonės, skirtos šaldytuvų ir šaldiklių priežiūrai, nukalkinimo priemonės ir kitos efektyvios namų valymo priemonės Jūsų laukia solidžiame Imperija.lt švaros prekių asortimente.