Turite klausimų? +370 700 88770

Virtuvės indai

Už kiekvieno nepriekaištingai pagaminto patiekalo slepiasi ne tik tobulai tarpusavyje derantys ingredientai, bet ir visišką kulinarinę laisvę suteikiantys profesionalūs virtuvės indai

Kulinarinę laisvę suteikiantys virtuvės indai 

Imperija.lt asortimente rasite ypatingai funkcionalius, tvarius ir estetiškai patrauklius virtuvės indus, kurie pasirūpins, jog be didelių pastangų būtų pasiektas pats geriausias kiekvieno patiekalo skonio rezultatas.

 

Troškintuvai, įkvepiantys sveikam gyvenimo būdui

Troškintuvai, kuriuos rasite mūsų asortimente, atspindi pačius aukščiausius kokybės dėsnius ir suteikia galimybę mėgautis ne tik aromatingais ir ypatingai gardžiais, bet ir vertingomis maistinėmis medžiagomis praturtintais, mažai riebalų turinčiais patiekalais. Mūsų asortimentą puošiantys troškintuvai, puodai ir greitpuodžiai iš tiesų stebina savo funkcionalumu ir neribotomis panaudojimo galimybėmis, kurios leidžia pasireikšti fantazijai, drąsiai improvizuoti virtuvėje ir mėgautis nepastebimai dailėjančiomis kūno linijomis. 

 

Kokybiška keptuvė – pagrindinė pagalbininkė virtuvėje 

Kokybiška keptuvė yra pagrindinė gardžiai iškepto patiekalo paslaptis. Imperija.lt rasite platų, indukcinėms ir kito tipo viryklėms pritaikytą keptuvių pasirinkimą, demonstruojantį tik pačius aukščiausius kokybės rodiklius. Ergonomiškas dizainas, ilgaamžiškumas ir novatoriškos, šiuolaikines keptuvių gamybos technologijas atspindinčios funkcijos – privalumai, kuriuos neabejotinai suteiks visos mūsų asortimento gretas papildančios keptuvės.

 

Konditerinius iššūkius įgyvendinantys virtuvės indai 

Burnoje tirpstantys, magiško skonio konditerijos gaminiai – saldi silpnybė, kuriai negali atsispirti daugelis žmonių. Mūsų asortimente rasite kepimo formas, skardas ir kitus indus, kurie padės sukurti ne tik tobulo skonio, bet ir nepriekaištingos estetinės išvaizdos konditerinį meno kūrinį. Porcelianiniai kepimo indai, silikoninės kepimo formos ir kilimėliai, konditeriniai maišeliai kremui, dekoravimo pieštukai – viskas tam, kad sukurtumėte nuodėmės vertą saldų desertą. Savaime suprantama, jog kiekvieną gardų desertą privalo lydėti šviežios kavos puodelis. Imperija.lt asortimentą puošiantys virduliai spinduliuoja estetiką ir subtiliai primena senąsias kavos virimo tradicijas. Tad susipažinkite su skirtingomis virdulių bei konditerinių aksesuarų variacijomis ir mėgaukitės saldžiomis gyvenimo akimirkomis.