Turite klausimų? +370 700 88770
Vokietija WOLL, Vokietija
Vokietija WOLL, Vokietija

WOLL plieninis puodas-troškintuvas su dangčiu "Concept"

84,00 € 105 €

Prekė yra sandėlyje.

WOLL stiklinis dangtis Concept
WOLL puodų rinkinys "Concept", 5-ios dalys
WOLL puodų rinkinys "Concept", 6-ios dalys
WOLL keptuvių rinkinys "Concept"
WOLL
"Concept" kolekcija

Prekės aprašymas

WOLL “concept” serija – indai iš nerūdijančio plieno su kapsuliniu dugnu

Privalumai gaminant WOLL “concept”serijos induose:

 • kapsulinio indų dugno dėka, šiluma paskirstoma greitai ir tolygiai, kas užtikrina laiko ir energijos taupymą maisto gaminimo metu
 • indai iš nerūdijančio plieno su trisluoksne nesvylančia “ILAG” danga idealiai tinka ruošiant maistą be riebalų arba naudojant nedidelį jų kiekį.
 • indai tinka visoms viryklėms, taip pat ir indukcinėms
 • troškintuvo rankenos ir stiklinis dangtis atsparūs karščiui, todėl indą su dangčiu galima naudoti ir maisto gaminimui orkaitėje (iki 200°C)
 • daugiafunkcinis 3-jų padėčių dangtis garantuoja visapusišką gaminimo malonumą
 • aukštos kokybės indus iš nerūdijančio plieno 18/10 lengva plauti rankomis ar indaplovėje
 • patikimas ir ilgaamžis gaminys
 • šios serijos indų (kaip ir kitų WOLL indų) gamyboje ir sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų PFOA medžiagų

 

.....................................................................................................................................

Tinka naudoti

* galima naudoti
orkaitėje iki 200°C
Indukcija Dujos Elektra Stiklo
keramika
Halogenas Orkaitė* Indaplovė

 

 

Nuotraukoje pateiktos prekės atspalvis gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad ne visos prekės savybės gali būti paminėtos.
El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse.
Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 700 88770 arba el. paštu imperija@imperija.lt

Funkcionalumas

DAUGIAFUNKCINIS 3-JŲ PADĖČIŲ DANGTIS

Skirtingos stiklinio dangčio naudojimo padėtys - idealių rezultatų garantija!

 

 

Įprasta dangčio padėtis
Dangtis sandariai uždengia puodą. Padėtis naudojama šildant, verdant ar troškinant, nustačius nedidelę kaitvietės temperatūrą.

 

Pakelto dangčio padėtis
Dangtis, uždėtas ant šoninių puodo rankenų, laikosi pakeltas apie 3 mm virš puodo krašto, o virimo metu susidarę garai pro šį plyšį pasišalina iš puodo. Optimali padėtis verdant putoti linkusius produktus, pvz. makaronus, bulves, ryžius ir pan. Kadangi gaminimo ant kaitlentės metu šoninės puodo rankenos neįkaista, ši padėtis ypač patogi lengvam, greitam ir saugiam nupylimui, nenaudojant puodkėlių ar virtuvinių pirštinių.

 

Įstatyto dangčio padėtis
Įstačius dangtį į šoninę WOLL “Concept” puodo rankeną, puodas bus atviras. Naujas, funkcionalus dizainas garantuoja, kad garų kondensatas sutekės į puodo vidų.

 

 

Naudojimas ir priežiūra

NAUDOJIMAS IR PRIEŽIŪRA

Apdovanojimus pelnę WOLL “Concept” serijos daugiafunkciniai virtuvės indai yra pagaminti iš 18/10 nerūdijančio plieno su 5 mm storio kapsuliniu dugnu, kuris užtikrina greitą ir tolygų šilumos paskirstymą. “Concept” serijos puodai turi unikalius daugiafunkcinius stiklinius dangčius (3 dangčio padėtys), o keptuvės ir troškintuvai, siekiant užtikrinti mažai riebalų turinčio maisto ruošimą, gaminami su trijų sluoksnių nesvylančia danga be sveikatai kenksmingų PFOA medžiagų. WOLL “Concept” serijos indai tinka naudoti visų rūšių viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

 

ENERGIJA

WOLL “Concept” induose šiluma pasiskirsto labai greitai – tai reiškia, kad po užvirimo sumažinus kaitinimo temperatūrą ir puodą sandariai uždengus daugiafunkciniu dangčiu, toliau gaminsite sutaupant daug energijos. Kad išvengtumėte energijos nuostolių, patikrinkite ar naudojamo indo skersmuo atitinka kaitvietės dydį - per didelė kaitvietė be reikalo skleis energiją pro indo šonus. Jei indą naudojate ant dujinės viryklės, liepsnos diametras negali būti didesnis už indo dugno diametrą. Puodo, troškintuvo ar keptuvės dydį pasirinkite pagal ruošiamo maisto kiekį. Maistas turėtų užimti 2/3 indo tūrio, niekada nepripildykite iki pat viršaus krašto.

 

KAITINIMAS

5 mm storio kapsulinis „Concept“ serijos indų dugnas garantuoja puikų maisto gaminimą, užtikrinant greitą ir tolygų šilumos paskirstymą. Neperkaitinkite indų, t.y. neleiskite tuštiems arba riebalais išteptiems virtuvės indams kaisti ant aukštos temperatūros. Jei vis tik indas perkaito, palikite jį atvėsti išjungę kaitvietę. Nevėsinkite indo šaltu vandeniu. Jei indai nuolat perkaitinami, ant metalo gali atsirasti dėmės, tačiau tai nekenkia indo savybėms ir sėkmingam tolimesniam jo naudojimui.

 

RANKENOS IR DANGTIS

Gaminant maistą ant kaitlentės, “Concept” serijos puodų šoninės rankenos ir dangčių rankenėlės įšyla minimaliai, t. y. tik iki tokios temperatūros, kuri leidžia prie jų prisiliesti (puodą nukelti, nupilti skystį) be puodkėlės. Tačiau jei “Concept” puodas bus naudojamas maisto gaminimui orkaitėje arba ant dujinės viryklės, būtinai naudokite puodkėles ar virtuvines pirštines. WOLL “Concept” serijos puodų rankenėlės ir dangtis atsparūs karščiui iki 200 °C.

 

ĮRANKIAI

Ruošiant maistą WOLL “Concept” puoduose, gali būti naudojami mediniai, plastikiniai, silikoniniai ar metaliniai virtuvės įrankiai, o “Concept” serijos keptuvėms ir troškintuvams su nesvylančia danga naudokite įrankius iš silikono. WOLL siūlo platų būtiniausių virtuvės įrankių ir aksesuarų asortimentą iš silikono. Aukštai temperatūrai atsparūs ir lengvai plaunami WOLL silikoniniai įrankiai pasižymi ypatingu higieniškumu ir naudojimo patogumu.

 

PLOVIMAS

Prieš naudodami pirmą kartą, pavirinkite vandenį WOLL inde tris kartus mažiausiai 3 minutes, išplaukite indą su nedideliu ploviklio kiekiu, išskalaukite ir nušluostykite. WOLL “Concept” puodus galima plauti indaplovėje arba rankomis. Plovimui rankomis naudokite minkštą šepetį arba kempinę ir nedidelį kiekį indų ploviklio. Esant didesniems puodo nešvarumams, naudokite nerūdijančio plieno valiklį.

 

KAITLENTĖS

Kaitlentės skersmuo turi atitikti jūsų virtuvės indo dugno dydį arba būti truputį mažesnė – taip sutaupysite energijos. Gaminant maistą ant indukcinės elektrinės viryklės, WOLL “Concept” serijos indai yra idealus pasirinkimas, nes išorinis indo dugnas iš specialaus nerūdijančio plieno sukuria stiprų magnetinį lauką per visa puodo dugną ir užtikrina greitą ir tolygų šilumos paskirstymą bei energijos taupymą. Būkite atidūs: indukcinių kaitlenčių kraštuose dažnai yra įmontuoti magnetiniai sensoriai, atpažįstantys, ar indai tinkami indukcijai, ar ne. Todėl indukcinės viryklės kaitvietė turėtų atitikti naudojamo indo dugno dydį arba už jį būti truputį mažesnė. Priešingu atveju, gaminimui skirtas indas gali būti neatpažintas kaip indukcinei viryklei tinkamas indas. Visada pakelkite indus, norėdami juos perkelti, kad prie indo dugno prikibusios ar ant kaitvietės paviršiaus nukritusios smulkios maisto dalelės/nešvarumai nesubraižytų indo dugno ar kaitlentės.

 

SAUGUMAS

„Concept“ indų šoninės rankenos ir dangčių rankenėlės yra atsparios orkaitės temperatūrai iki 200 °C. Visada naudokite virtuvines pirštines ar puodkėles, karštą indą išimant iš orkaitės. Virimui riebaluose (gruzdinimui) naudokite gilų puodą. Kad nenudegtumėte nuo įkaitusių ir suputojusių riebalų, jų į puodą dėkite ne daugiau kaip pusę indo tūrio ir neuždenkite indo dangčiu. Gamindami niekada nepalikite indų be priežiūros.

 

GARANTIJA

Suteikiama 25 metų garantija WOLL “Concept” indų dugnui nuo deformacijos. Garantija nesuteikiama indo ir dangčio rankenėlių sulaužymui, stiklinio dangčio sudaužymui bei natūraliam indų ir nesvylančios dangos nusidėvėjimui, pridegusiems nešvarumams, mechaniniams indo dugno ir nesvylančios dangos apgadinimams.

 

KĄ VERTA ŽINOTI APIE INDUS IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO:

 • Buityje naudojamos valgomosios druskos sudėtyje yra chloro (NaCl). Neteisingai naudojant druską ši medžiaga gali sukelti chlorido ėduonį. Jei verdant druska ilgesnį laiką lieka ant nerūdijančio plieno puodo dugno (jei skystis puode per šaltas ir druska greitai neištirpsta), susidaro taip vadinami lokaliniai elementai, kurie sukelia eroziją. Todėl druską visada dėkite tik į verdantį vandenį arba karštą maistą.
 • Melsvos ar spalvotos (vaivorykštės spalvų) dėmės ant nerūdijančio plieno indų atsiranda virimo ar plovimo procesų metu, arba po jų. Nerūdijantis plienas 18/10, apsisaugodamas nuo išorinių poveikių, sudaro žmogaus akiai nematomą apsauginį sluoksnį – jis susidaro, susijungus magnio, silikatų jonams ir deguoniui (šie elementai natūraliai yra maisto produktuose ir vandentiekio vandenyje). Tam tikromis aplinkybėmis šis sluoksnis, kuris nėra pavojingas sveikatai ir neturi neigiamos įtakos apsaugai nuo rūdžių ar indų naudojimo trukmei, tampa matomas – jis nusidažo melsva spalva. Spalvą galima panaikinti įprastomis metalo valymo priemonėmis arba acto bei citrinos rūgšties tirpalu.
 • Regionuose, kuriuose vanduo kietas ir jame daug kalkių, ant nerūdijančiojo plieno paviršių gali atsirasti baltos dėmės ar apnašos. Acto ir vandens tirpalu (1 dalis acto, 5 dalys vandens) jas nesunkiai pašalinsite. Vietoje acto galima naudoti ir citrinos sultis. Profilaktikai rekomenduojame indų paviršius po plovimo visada sausai nuvalyti.
 • Nerūdijantis plienas 18/10 dėl savo cheminės sudėties yra atsparus rūdims, tačiau kartais ant nerūdijančiojo plieno indų gali susidaryti rūdžių dėmelės. Šiuo atveju tai yra „pašalinės rūdys“. Smulkios plieno ar geležies dalelės nusėda ant nerūdijančiojo plieno paviršiaus. Įvykus sąlyčiui su vandeniu, prasideda korozijos procesas ir susidaro pašalinės rūdys. Paprastai sudėtinga nustatyti iš kur atsiranda geležies dalelės, nusėdančios ant nerūdijančiojo plieno. Gali būti, kad vamzdynuose, kuriais tiekiamas geriamas vanduo, yra geležies arba nerūdijančio plieno indai plaunami indaplovėje kartu su kitais daiktais, turinčiais geležies. Įprastinėmis nerūdijančiojo plieno priežiūrai skirtomis priemonėmis rūdis pašalinsite.
 • Įsisenėjusius nešvarumus galima pašalinti užvirinus vandenį su valgomu šaukštu indų ploviklio ir palikus pastovėti per naktį.
 • Jei ruošiamas maistas prisvilo, nepalikite jo likučių puode ilgesniam laikui. Įpilkite į puodą verdančio vandens, užvirinkite ir palikite pastovėti 5 – 10 min. Maisto likučius pašalinkite medine ar plastmasine mentele. Nerekomenduojama naudoti metalinių šepečių, peilių ir kitų panašių įrankių. Perplaukite indą su plovimo priemone.
 • Indų perkaitinimo atveju, taip pat dėl staigios temperatūrų kaitos ant puodų sienelių, bei dangčio gali atsirasti tamsių dėmių. Tai nėra metalo defektas ir šios dėmelės neturi įtakos sėkmingam tolimesniam indo naudojimui. Tinkamai naudojant indus, jų neperkaitinant, o įkaitusių indų staigiai neatšaldant šaltu vandeniu, dėmelių išvengsite. Tačiau jei vis dėl to jos atsirado, toliau indus naudokite vadovaudamiesi naudojimo instrukcijomis - ilgainiui tinkamai naudojant indus, dėmės išnyksta savaime. Taip pat jas galima pašalinti naudojant specialią valymo pastą, kurią tereikia užpilti ant pašluostės ir pavalyti paviršių.
 • Jei nerūdijančio plieno indus naudojate ant atviros liepsnos, gali pasikeisti indo dugno spalva, tačiau tai nekenkia indo savybėms ir neturi jokios įtakos sėkmingam jo tolimesniam naudojimui.

Garantija

Gamintojo suteikiama garantija WOLL gaminių serijoms:

 

 

Garantija nesuteikiama: natūraliai besidėvinčiai nesvylančiai kepimo dangai, pridegusioms keptuvėms su juodais, į dervą panašiais likučiais arba mechaniniams dangos pažeidimams.