Apie mus

www.imperija.lt (VIRTUVĖS TECHNIKOS IMPERIJA, UAB „Egidijus ir Vytautas“) – atstovauja garsių pasaulio virtuvės technikos, indų, įrankių ir aksesuarų gamintojų prekinius ženklus, vykdo jų mažmeninę ir didmeninę prekybą, bei prekybą internetu.

www.imperija.lt („vt Imperija“) yra vieta, kurioje galima rasti viską, ko kasdien reikia kiekvienam iš mūsų – nuo arbatinio šaukštelio iki buitinės technikos virtuvei... Čia pristatomi Italijos, Vokietijos, Švedijos, Šveicarijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos žinomi gamintojai, kurių produktai yra pelnę ne vieną apdovanojimą, skiriamą už išskirtinį dizainą, funkcionalumą, novatoriškus sprendimus. Čia gamintojų vardas jau yra garantija, kad daiktas tarnaus ištikimai ir ilgai.

Pagrindinis įmonės tikslas - vienoje vietoje pateikti išskirtinius ir patogius naudoti produktus, reikalingus tiems, kurie mėgsta lengvai ir patogiai gaminti sveiką, skanų maistą, ir mėgsta jį gaminti gražioje, stilingoje aplinkoje. Pirkėjams garantuojame patogią prekių paiešką ir patrauklias kainas,  saugų pirkimą ir įvairius, Jums patogius, apmokėjimo už prekes būdus bei greitą prekių pristatymą į namus ar biurą.