Prekių pristatymas

DĖMESIO!   Dėl šiuo metu išaugusio siuntų kiekio, pristatymo terminas gali prailgėti 1-2 d. d.

 

Užsakytas prekes interneto parduotuvėje Imperija.lt pristatome visoje Lietuvoje, o Jūsų patogumui, siūlome tris skirtingus būdus:

Užsakymo suma:

Iki 35

35 ir daugiau

 Pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje  per Venipak”

(išskyrus į Neringą)

 2,50 €

 Nemokamai!

 Pristatymo kaina į Neringą

(per Lietuvos paštą)

 6,00 €

(siuntoms iki 10 kg svorio)

 6,00 €

(siuntoms iki 10 kg svorio)

 Pristatymo kaina į Omniva” paštomatus

 2,99 €

 2,99 €

 Apmokėtos prekės pristatymas ir atsiėmimas mūsų parduotuvėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

 

Nemokamai!

 

Nemokamai!

 

Į kainą neįskaičiuota didelių gabaritų ar didelio svorio prekių (pvz.: šaldytuvų, orkaičių ar kitos stambios buitinės technikos) užnešimo iki durų paslauga.

Stambių prekių užnešimo paslaugą iki durų galėsite pasirinkti papildomai. Paslaugos kaina 17,67 €

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis 1,49 €

Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.


Pristatymo laikas

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje prekes, kurių pristatymo terminas nurodytas 1-2 d. d., 99% atvejų šias prekes gausite per 1-2 darbo dienas.

  • Jei į užsakymų krepšelį įsidėjote visas prekes, prie kurių nurodytas pristatymo terminas 1-2 d. d., galėsite pasirinkti tikslesnę, pageidaujamą pristatymo datą (iš 7 artimiausių darbo dienų laikotarpio). Jei pageidaujama pristatymo data nebus pasirinkta, prekes pristatysime per 1-2 darbo dienas.
  • Jei į užsakymų krepšelį įsidėjote prekes su nurodytais skirtingais jų pristatymo terminais, prekes (pagal Jūsų pageidavimą) išsiųsime atskiromis siuntomis. Už antrąją, vėliau  išsiųstą Jūsų užsakytų prekių siuntą papildomai mokėti nereikės – per Venipak” kurjerių tarnybą ją pristatysime nemokamai. Dėl tikslesnės pristatymo datos Jus informuos užsakymų administratorius.
  • Siuntos į Neringą atkeliaus per 3 darbo dienas (per Lietuvos paštą).

Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti įtakojami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pridėkite 1-2 dienas prie pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir pan., papildomai pridėkite dar 1-2 darbo dienas prie pristatymo laikotarpio arba prieššventiniu laikotarpiu prekes rekomenduojame užsisakyti anksčiau.

Jei šiuo metu prekės sandėlyje neturime, tačiau laukiame atvykstant siuntos iš tiekėjų sandėlių Europoje, prie prekės nurodomas ilgesnis pristatymo terminas, kuris gali svyruoti nuo 1 iki 4 savaičių. Užsakius prekes, kurių pristatymo terminas nurodytas 1-4 sav., apie tikslesnę jų pristatymo datą Jus informuos užsakymų administratorius.

Prekės pristatymo terminą ar kitus iškilusius klausimus galite pasitikslinti ir iki jos užsakymo. Paskambinkite mums arba atsiųskite  užklausą el. paštu ir mes suteiksime Jus dominančią informaciją.

Tam tikrais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau. Tai yra pristatymo laikas pailgėja atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Prekių pristatymo datą tikslina užsakymų administratorius.

SVARBU. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynais pinigais, pristačius prekę). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.