Prekių pristatymas

Užsakytas prekes interneto parduotuvėje Imperija.lt pristatome visoje Lietuvoje, o Jūsų patogumui, siūlome šiuos skirtingus būdus:

 • prekių atsiėmimas vienoje iš mūsų parduotuvių (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje);
 • pristatymas į namus („Venipak” kurjerių tarnyba);
 • prekių atsiėmimas „Omniva” paštomate;
 • prekių atsiėmimas “LP Express” savitarnos terminale.

 Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 10 €, taikomas administravimo mokestis 1,49 €

 

Pristatymo laikas

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje prekes, kurių pristatymo terminas nurodytas 1-2 d. d., 99% atvejų šias prekes gausite per 1-2 darbo dienas.

 • Jei į užsakymų krepšelį įsidėjote visas prekes, prie kurių nurodytas pristatymo terminas 1-2 d. d., galėsite pasirinkti tikslesnę, pageidaujamą pristatymo datą (iš 7 artimiausių darbo dienų laikotarpio). Jei pageidaujama pristatymo data nebus pasirinkta, prekes pristatysime per 1-2 darbo dienas.
 • Jei į užsakymų krepšelį įsidėjote prekes su nurodytais skirtingais jų pristatymo terminais, prekes (pagal Jūsų pageidavimą) išsiųsime atskiromis siuntomis. Už antrąją, vėliau išsiųstą Jūsų užsakytų prekių siuntą papildomai mokėti nereikės – per Venipak” kurjerių tarnybą ją pristatysime nemokamai. Dėl tikslesnės pristatymo datos Jus informuos užsakymų administratorius.
 • Siuntos į Neringą atkeliaus per 3 darbo dienas (per Lietuvos paštą).

Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti įtakojami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo terminas gali prailgėti iki 3-5 darbo dienų. Prieššventiniu laikotarpiu prekes rekomenduojame užsisakyti anksčiau.

Jei šiuo metu prekės sandėlyje neturime, tačiau laukiame atvykstant siuntos iš tiekėjų sandėlių Europoje, prie prekės nurodomas ilgesnis pristatymo terminas, kuris gali svyruoti nuo 1 iki 6 savaičių. Tačiau tam tikrais atvejais, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, pvz. atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Tokiu atveju parduotuvė neprisiima atsakomybės už prekių vėlavimą.

SVARBU. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynais pinigais, pristačius prekę). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.

 

ATSIIMKITE NEMOKAMAI MŪSŲ PARDUOTUVĖSE!

Internetu užsakytas ir apmokėtas prekes (išskyrus didelių gabaritų ar didelio svorio) nemokamai galite atsiimti vienoje mūsų parduotuvių: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (prekės išsiunčiamos tik po apmokėjimo gavimo).

VILNIUJE:

 • IMPERIJA parduotuvė PC “Panorama” (Saltoniškių g. 9, II-ame aukšte). Dirbame I-VI 10:00-20:00 val., VII 10:00-21:00 val., tel. 8-5 2637282
 • IMPERIJA salonas PC “Domus galerija” (Lukšio g. 32). Dirbame I-V 10:00-19:00 val., VI 10:00-16:00 val., tel. 8-685 13123
 • WOLL parduotuvė PC “Nordika” (Vikingų g. 3). Dirbame I-VI 10:00-21:00 val., VII 10:00-20:00 val., tel. 8-650 12438
 • WOLL sala PC “Ozas” (Ozo g. 18, II-ame aukšte). Dirbame I-VI 10:00-22:00 val., VII 10:00-21:00 val., tel. 8-5 2404596

KAUNE:

 • IMPERIJA parduotuvė PC “Molas” (Baršausko g. 66A). Dirbame I-VII 10:00-21:00 val., tel. 8-640 46851
 • WOLL parduotuvė PC “River Mall” (Jonavos g. 60). Dirbame I-VII 10:00-20:00 val., tel. 8-650 92468

KLAIPĖDOJE:

 • IMPERIJA parduotuvė PC “Molas” (Taikos pr. 139). Dirbame I-VI 10:00-20:00 val., VII 10:00-19:00 val., tel. 8-656 41373


Siuntą atvykite atsiimti tik po el. paštu gauto pranešimo, kad užsakymas jau pristatytas į parduotuvę ir jį galima atsiimti. Pristatytas prekes galėsite atsiimti parduotuvės darbo valandomis. Dėl siuntos pristatymo galite teirautis telefonu 8-700 88770

Jūsų siunta parduotuvėje bus laikoma 7 kalendorines dienas, laiką skaičiuojant nuo siuntos pristatymo į atsiėmimo vietą dienos. Jei per 7 dienas pirkėjas neatsiima užsakymo, siunta išsiunčiama atgal į sandėlį, o papildomai patirtos grąžinamos siuntos transportavimo išlaidos 2,50 € bus išskaičiuotos iš pirkėjo apmokėtos sumos.

 

VENIPAK” KURJERIŲ TARNYBA – PREKIŲ PRISTATYMAS Į JŪSŲ NAMUS / BIURĄ

Užsakant 35 € ir daugiau – pristatome NEMOKAMAI (išskyrus į Neringą)

Užsakant iki 35 € – pristatymo kaina 2,50

Prekių pristatymas į Neringą:

 • Kurjeriu – 22,50
 • Per “Lietuvos paštą”- 8

 

 • Į kainą neįskaičiuota didelių gabaritų ar didelio svorio prekių (pvz.: šaldytuvų, orkaičių ar kitos stambios buitinės technikos) užnešimo iki durų paslauga.
 • Stambių prekių užnešimo paslaugą iki durų galėsite pasirinkti papildomai. Paslaugos kaina 17,67 €
 • Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba („Venipak” kurjeris). Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.

SVARBU! Priimant siuntą, patikrinkite jos būklę. Pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome siuntos atsisakyti ir parašu nepatvirtinti jos priemimo. Apie atsisakytą siuntą informuokite mus telefonu arba el. paštu.

 

OMNIVA” PAŠTOMATAI – ATSIIMKITE SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALUOSE

Prekės pristatomos įbet kurį Lietuvos teritorijoje esantį OMNIVA paštomatą. Artimiausią paštomatą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu.OMNIVA paštomatai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

 • 2,90 € - pristatymo kaina
 • 1,80 € - paštomate apmokant už prekes banko kortele (papildoma paslauga)

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į OMNIVA paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai).

Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į OMNIVA paštomatą bus negalimas. Apie tai Jus informuos svetainės administratorius.

 

Siuntos dydis

Didžiausias leistinas OMNIVA siuntos svoris – 30 kg. Prekės turi tilpti į pakuotę, atinkančią OMNIVA spintelių dydžius:

 • S dydis - 9 cm x 38 cm x 64 cm
 • M dydis - 19 cm x 38 cm x 64 cm
 • L dydis - 39 cm x 38 cm x 64 cm


Pranešimas apie pristatytą siuntą

Po siuntos pristatymo į OMNIVA paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą.


Siuntos atsiėmimas

Siuntų atsiėmimas OMNIVA paštomatuose yra itin greitas ir patogus. Paštomato ekrane rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui, todėl atsiimant siuntą iš paštomato sugaišite ne daugiau 15 sekundžių.

 • Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie OMNIVA paštomato, nurodyto SMS žinutėje.
 • Palietę ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite „Atsiimti siuntą”.
 • Įveskite SMS žinutėje nurodytą siuntos atsiėmimo kodą.
 • Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio paštomato skyriaus ir uždarykite dureles.
 • Norėdami gauti siuntos kvitą, ekrane spauskite TAIP


Siuntos atsiėmimas, sumokant banko kortele paštomate

Nueikite prie OMNIVA savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje.

 • Paštomato ekrane pasirinkite kalbą, po to paspauskite „Atsiimti siuntą”.
 • Įveskite SMS žinute gautą durelių kodą.
 • Paštomatui paprašius sumokėti už siuntą, atlikite apmokėjimą banko kortele. Mokėjimo terminalas yra po ekranu.
 • Atsidarius terminalo skyriaus durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite dureles ir patvirtinkite terminalo ekrane veiksmą.
 • Norėdami gauti siuntos kvitą, ekrane spauskite TAIP.


Siuntų saugojimo laikotarpis

OMNIVA paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į OMNIVA paštomatą ir jį jau galima atsiimti. Apie pristatytą užsakymą būsite informuotas SMS žinute, nurodant paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal mums. Atsiėmus siuntą iš paštomato ir pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome pranešti mums telefonu arba el. paštu.

 

„LP EXPRESS” PAŠTOMATAI – ATSIIMKITE SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALUOSE

Prekės pristatomos į bet kurį Lietuvos teritorijoje esantį “LP Express” savitarnos terminalą. Artimiausią savitarnos terminalą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu. “LP Express” savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

 • 2,90 €  - pristatymo kaina
  • 2 - savitarnos terminale apmokant už prekes banko kortele (papildoma paslauga)

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į “LP Express” savitarnos terminalus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai).

Jei siunta bus sunkesnė nei 30 kg arba prekės gabaritai bus didesni nei nurodyti žemiau, prekės pristatymas į “LP Express” savitarnos terminalą bus negalimas. Apie tai Jus informuos svetainės administratorius.

 

Siuntos dydis

Didžiausias leistinas “LP Express” siuntos svoris – 30 kg. Prekės turi tilpti į pakuotę, atinkančią “LP Express” spintelių dydžius:

 • XS dydis - 8 cm x 18,5 cm x 61 cm
 • S dydis - 8 cm x 35 cm x 61 cm
 • M dydis – 17,5 cm x 35 cm x 61 cm
 • L dydis – 36,5 cm x 35 cm x 61 cm
 • XL dydis – 74,5 cm x 35 cm x 61 cm

  

Pranešimas apie pristatytą siuntą

Po siuntos pristatymo į “LP Express” savitarnos terminalą, būsite informuotas elektroniniu paštu ir SMS žinute, kur bus pateiktas durelių PIN kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti “LP Express” savitarnos terminale, atsiimant siuntą. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš savitarnos terminalo

 

Siuntos atsiėmimas

Siuntų atsiėmimas “LP Express” savitarnos terminale yra itin greitas ir patogus. Savitarnos terminalo ekrane rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui, todėl atsiimant siuntą iš paštomato sugaišite ne daugiau 15 sekundžių.

 • Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie “LP Express” savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje.
 • Palietę ekraną, pasirinkite kalbą ir spauskite „Atsiimti siuntą”.
 • Įveskite SMS žinutėje nurodytą siuntos atsiėmimo PIN kodą.
 • Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio savitarnos terminalo skyriaus ir uždarykite dureles.

 

Siuntos atsiėmimas, sumokant banko kortele savitarnos terminale

Nueikite prie “LP Express” savitarnos terminalo, nurodyto SMS žinutėje.

 • Savitarnos terminalo ekrane pasirinkite kalbą, po to paspauskite „Atsiimti siuntą”.
 • Įveskite SMS žinute gautą durelių PIN kodą.
 • Savitarnos terminalui paprašius sumokėti už siuntą, atlikite apmokėjimą banko kortele. Mokėjimo terminalas yra po ekranu.
 • Atsidarius terminalo skyriaus durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite dureles ir patvirtinkite terminalo ekrane veiksmą.

 

Siuntų saugojimo laikotarpis

“LP Express” savitarnos terminale siunta laikoma 72 val. po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į “LP Express” savitarnos terminalą ir jį jau galima atsiimti. Siuntos neatsiėmus per 72 val, ji bus išimta iš savitarnos terminalo. Apie tai  siuntos gavėjas informuojamas SMS žinute. Pasibaigus siuntos saugojimo terminui, siunta bus grąžinama mums. 

Atsiėmus siuntą iš savitarnos terminalo ir pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome pranešti mums telefonu arba el. paštu.