Prekių pristatymas

Užsakytas prekes interneto parduotuvėje Imperija.lt pristatome visoje Lietuvoje, o Jūsų patogumui, siūlome šiuos skirtingus būdus:

 • apmokėtų prekių atsiėmimas mūsų parduotuvėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje;
 • „Venipak” kurjerių tarnyba - pristatymas į namus ar biurą;
 • prekių atsiėmimas „Venipak”/”LP Express” paštomate ar atsiėmimo punkte;
 • prekių atsiėmimas „Omniva” paštomate.

Jeigu užsakėte daugiau nei vieną prekę, užsakymas gali būti pristatytas skirtingomis siuntomis. Papildomas pristatymo mokestis nėra taikomas.

 

Pristatymo laikas

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje prekes, kurių pristatymo terminas nurodytas 1-2 d. d., 99% atvejų šias prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Pasirinkus prekių atsiėmimą vienoje mūsų parduotuvių, pristatymo terminas gali prailgėti papildomai iki dviejų darbo dienų.

 • Jei į užsakymų krepšelį įsidėjote visas prekes, prie kurių nurodytas pristatymo terminas 1-2 d. d., galėsite pasirinkti tikslesnę, pageidaujamą pristatymo datą (iš 7 artimiausių darbo dienų laikotarpio). Jei pageidaujama pristatymo data nebus pasirinkta, prekes pristatysime per 1-2 darbo dienas.
 • Jei į užsakymų krepšelį įsidėjote prekes su nurodytais skirtingais jų pristatymo terminais, prekes (Jūsų pageidavimu) išsiųsime atskiromis siuntomis. Už antrąją, vėliau išsiųstą Jūsų užsakytų prekių siuntą papildomai mokėti nereikės – per „Venipak” kurjerių tarnybą ją pristatysime nemokamai. Dėl tikslesnės pristatymo datos Jus informuos užsakymų administratorius.
 • Siuntos į Neringą atkeliaus per 3 darbo dienas (per Lietuvos paštą).

Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti įtakojami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pristatymo terminas gali prailgėti iki 3-5 darbo dienų. Prieššventiniu laikotarpiu prekes rekomenduojame užsisakyti anksčiau.

Jei šiuo metu prekės sandėlyje neturime, tačiau laukiame atvykstant siuntos iš tiekėjų sandėlių Europoje, prie prekės nurodomas ilgesnis pristatymo terminas, kuris gali svyruoti nuo 1 iki 6 savaičių. Tačiau tam tikrais atvejais, prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, pvz. atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Tokiu atveju Imperija.lt administratorius informuos Jus apie prekės pristatymo termino pakeitimus. Jei dėl prailgėjusio termino Jūs nesutiksite laukti prekės pristatymo, turėsite teisę nutraukti Pirkimo – pardavimo sutartį ir atgauti sumokėtus pinigus.

SVARBU. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynais pinigais, pristačius prekę). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.

 

ATSIIMKITE NEMOKAMAI MŪSŲ PARDUOTUVĖSE!

Internetu užsakytas ir apmokėtas prekes (išskyrus didelių gabaritų ar didelio svorio) nemokamai galite atsiimti vienoje mūsų parduotuvių: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje (prekės išsiunčiamos tik po apmokėjimo gavimo).

VILNIUJE:

 • IMPERIJA parduotuvė PC “Panorama” (Saltoniškių g. 9, II-ame aukšte). Dirbame I-VI 10:00-20:00 val., VII 10:00-21:00 val., tel. 8-658 93849
 • IMPERIJA salonas PC “Domus galerija” (Lukšio g. 32). Dirbame I-V 10:00-19:00 val., VI 10:00-16:00 val., tel. 8-685 13123
 • WOLL parduotuvė PC “Nordika” (Vikingų g. 3). Dirbame I-VI 10:00-21:00 val., VII 10:00-20:00 val., tel. 8-650 12438

KAUNE:

 • IMPERIJA parduotuvė PC “Molas” (Baršausko g. 66A). Dirbame I-VII 10:00-21:00 val., tel. 8-640 46851
 • WOLL parduotuvė PC “River Mall” (Jonavos g. 60). Dirbame I-VII 10:00-20:00 val., tel. 8-650 92468

KLAIPĖDOJE:

 • IMPERIJA parduotuvė PC “Molas” (Taikos pr. 139). Dirbame I-VI 10:00-20:00 val., VII 10:00-19:00 val., tel. 8-656 41373


Siuntą atvykite atsiimti tik po el. paštu gauto pranešimo, kad užsakymas jau pristatytas į parduotuvę ir jį galima atsiimti. Pristatytas prekes galėsite atsiimti parduotuvės darbo valandomis. Dėl siuntos pristatymo galite teirautis telefonu 8-700 88770

Jūsų siunta parduotuvėje bus laikoma 7 kalendorines dienas, laiką skaičiuojant nuo siuntos pristatymo į atsiėmimo vietą dienos. Jei per 7 dienas pirkėjas neatsiima užsakymo, siunta išsiunčiama atgal į sandėlį.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS: užsakymo pristatymas į paštomatą bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai).

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į VENIPAK / LP EXPRESS PAŠTOMATUS IR ATSIĖMIMO PUNKTUS

 • NEMOKAMAS – jei užsakymo suma 50 € ir daugiau
 • 2,50 € – jei užsakymo suma iki 50 €

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 12 €, taikomas administravimo mokestis 1,49 €.

Pranešimas apie pristatytą siuntą
Po siuntos pristatymo į pasirinktą paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti savitarnos terminale atsiimant siuntą.
Atsiėmus siuntą iš paštomato ir pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome nedelsiant pranešti mums telefonu arba el. paštu.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATUS

 • 2,90 € – prekių pristatymo kaina (nepriklausomai nuo užsakymo sumos)

! 1,80 € (papildoma paslauga) – terminale apmokant už prekes banko kortele, siuntos atsiėmimo metu.

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 12 €, taikomas administravimo mokestis 1,49 €.

Pranešimas apie pristatytą siuntą
Po siuntos pristatymo į pasirinktą paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti savitarnos terminale atsiimant siuntą.
Atsiėmus siuntą iš paštomato ir pastebėjus, kad pakuotė pažeista (šlapia, sutrinta ar pan.), prašome nedelsiant pranešti mums telefonu arba el. paštu.

 

VENIPAK” KURJERIŲ TARNYBA – PREKIŲ PRISTATYMAS Į JŪSŲ NAMUS / BIURĄ

 • 2,90 € – prekių pristatymo kaina (nepriklausomai nuo užsakymo sumos)

* Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 13 € mokestis.
   Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 12 €, taikomas administravimo mokestis 1,49 €.
   Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba („Venipak” kurjeris). Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.

STAMBIAGABARITĖ SIUNTA – PRISTATYMAS IR PAPILDOMOS PASLAUGOS
Didelių matmenų ar didelio svorio prekes pristatys DPD kurjeris (nepriklausomai, jei pirkėjas buvo pasirinkęs prekių pristatymą Venipak kurjeriu).

 • 10 € – stambios buitinės technikos (viryklės, kaitlentės, orkaitės, įmontuojamos mikrobangų krosnelės, įmontuojami kavos aparatai, gartraukiai, indaplovės, skalbyklės, šaldytuvai, šaldikliai) pristatymo kaina. Kaina skaičiuojama kiekvienam buitinės technikos vienetui. Į kainą neįskaičiuota užnešimo iki durų paslauga, ją užsakykite papildomai.

* Pristatant į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas 21 € mokestis.
   Didelių matmenų ar didelio svorio siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

 

SIUNTOS UŽNEŠIMO / KROVOS PASLAUGA

 • Prekėms, sveriančioms iki 31 kg, užnešimo paslaugos užsakyti nereikia. Tai įeina į pristatymo kainą ir prekes kurjeris užneš iki Jūsų durų.
 • Jei bent viena prekė sveria 31 kg ir daugiau (pvz. stambi buitinė technika), kurjeris tik padeda tokią prekę iškrauti iš automobilio, tačiau nepadeda jos nunešti į pageidaujamą vietą.
 • Jei užsakyta prekė yra didelių matmenų ar yra supakuota ant spec. padėklo, nors sveria iki 31 kg, ji taip pat nebus užnešama.
 • Prekėms, sveriančioms nuo 31 iki 80 kg, galima papildomai užsakyti “Keturių rankų” užnešimo/krovos paslaugą siuntai - kaina  18 €. 
 • Jei bendras siuntos svoris sudaro daugiau nei 80 kg, skaičiuojama po 14 € už kiekvienus papildomus 50 kg.
 • Prekėms, sveriančioms virš 80 kg, “Keturių rankų” užnešimo/krovos paslauga negalima.
 • “Keturių rankų” užnešimo/krovos paslauga teikiama darbo valandomis visoje Lietuvoje.
 • Pasirinkus prekės pristatymą su “Keturių rankų” užnešimo/krovos paslauga, pristatymo terminas gali prailgėti iki 1-5 darbo dienų.
 • Prieš atvykdamas, kurjeris informuoja skambučiu arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką.

 SVARBU! Pristatymo metu būtina atidžiai patikrinti išorinę prekės pakuotę. Pastebėjęs išorinius pažeidimus (pvz. pradurta pakuotė, įplyšusi pakuotė, sulankstyta pakuotė) Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo-priėmimo dokumente. Pirkėjui priėmus prekę ir nepažymėjus išorinių pažeidimų dokumente, laikoma, kad pakuotė yra pristatyta nepažeista, o Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet, jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.