Turite klausimų? +370 700 88770

ANKARSRUM ORIGINAL

42 prekių

Švedijoje pagamintas virtuvinis kombainas „Ankarsrum Original“ – patikima virtuvės mašina!

Nuo 1940 metų, kai „Ankarsrum Original“ virtuvinis kombainas atsirado rinkoje, prietaisas buvo nuolat tobulinamas, todėl šiandien puikuojasi ne tik nepakartojamu dizainu, bet ir pasižymi universaliomis funkcijomis. „Ankarsrum Original“ su plačiu priedų pasirinkimu yra puiki virtuvės mašina, skirta maišymui, minkymui, plakimui, kapojimui, malimui, tarkavimui, tešlos kočiojimui ir kt. Lengvai keičiamų priedų pagalba „Ankarsrum Original“  gali atstoti net 15 skirtingų prietaisų virtuvėje...

42 prekių
„Ankarsrum Original“ virtuviniai kombainai – investicija, kuri atsiperka akimirksniu

„Ankarsrum Original“ virtuviniai kombainai – nuo 1940 m. Švedijoje gaminami prietaisai, kurie sukūrė tikrą perversmą virtuvės prietaisų rinkoje. Šiuo prekiniu ženklu pažymėtas virtuvinis kombainas yra neįkainojamas pagalbininkas kiekvienoje virtuvėje, kuris pateisina net pačių įnoringiausių kulinarų poreikius. „Ankarsrum Original“ virtuvės mašinos virtuoziškai atlieka pačias įvairiausias funkcijas. O lengvai keičiami virtuvinio kombaino priedai leidžia pajusti visišką kulinarinę laisvę.

 

Daugiafunkciniai virtuvės prietaisai, kurie gali viską

„Ankarsrum Original“ virtuvinis kombainas – vienas prietaisas, kuriam galite patikėti visus kulinarinius rūpesčius. Virtuvinis kombainas su funkcionaliais priedais sėkmingai atstoja net 15 skirtingų virtuvės prietaisų. Naudojant šią daugiafunkcinę virtuvės techniką, galima malti, trinti, plakti, pjaustyti, minkyti tešlą bei atlikti kitas kulinarines improvizacijas. „Ankarsrum Original“ virtuviniai kombainai taip pat turi itin patikimus, tvirtus variklius. Todėl šis virtuvinis kombainas nesudėtingai išspręs net pačias klastingiausias kulinarines užduotis. 

 

Virtuvinis kombainas, kurio nereikia slėpti stalčiuje

„Ankarsrum Original“ virtuviniai kombainai ne tik puikiai išsprendžia visus kulinarinius rebusus ir atstoja aibę kitų virtuvės prietaisų, bet ir džiugina autentišku dizainu, kuris visada išlieka stilingas ir niekada neišeina iš mados. Stilingos ir kompaktiškos „Ankarsrum Original“ virtuvės mašinos akimirksniu tampa pagrindiniu virtuvės akcentu, kurio tikrai nesinori slėpti stalčiaus glūdumoje. O geriausia žinia yra ta, jog kiekvienas šiam prekiniam ženklui atstovaujantis virtuvės prietaisas yra gaminamas iš itin kokybiškų ir tvarių medžiagų. Todėl tikrai tikėtina, jog šio virtuvinio kombaino funkcionalumu džiaugsitės ne tik Jūs, bet ir Jūsų vaikai ar net proanūkiai.