Turite klausimų? +370 700 88770

Grąžinimo taisyklės

Prekių grąžinimas

Kokybiškas, nesugadintomis pakuotėmis ir nenaudotas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo dienos. Gavus grąžinamą prekę ir įvertinus jos kokybę, pinigus (už prekę ir jos pristatymo išlaidas) pervesime į Jūsų nurodytą sąskaitą kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo - pardavimo sutarties atsisakymą gavimo.

Pirkėjui grąžinus tik dalį užsakytų prekių, kai pristatymo mokestis užsakymui taikomas vienodas (nepriklausomai nuo kiekio ar svorio), prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Jei užsakymui buvo taikytas administravimo mokestis, prekių grąžinimo atveju jis negrąžinamas.

 Grąžinama prekė turi būti:

  • tos pačios komplektacijos, originalioje ir nesugadintoje pakuotėje, kokia buvo Pirkėjo gauta;
  • tvarkingai supakuota, pridedant sąskaitą-faktūrą arba jos kopiją;
  • įdėta į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz. dėžutę ar apsauginį voką). Rekomenduojama grąžinti toje pačioje siuntoje kaip ir buvo gauta. 

Kol siunta iš pirkėjo keliauja mums, už siuntos saugumą atsako siuntėjas, todėl prašome prekę (-es) supakuoti atitinkamai saugiai.

Jei grąžinamą prekę gausime sudaužytą ar sugadintą, pinigai už ją nebus grąžinami, todėl ypač saugiai supakuokite dūžtančias prekes (stiklas, keramika ir pan.).