Turite klausimų? +370 700 88770

Ladelle

19 prekių

„Ladelle“ – kūrybiškumo ir ambicijų nestokojanti australų kompanija, nuo 1984 m. kurianti ir projektuojanti išskirtinės kokybės namų apyvokos reikmenis ir virtuvės indus. Kontrastingame „Ladelle“ asortimente galima rasti viską: nuo įspūdingų krištolinių taurių iki pačių smulkiausių virtuvės reikmenų. Mielai kviečiame užsukti ir iš arčiau susipažinti su „Ladelle“ produkcija, kurią dievina visas pasaulis.

19 prekių

LADELLE serviravimo piramidė

81,25 €
81,25 €
125,00 €

Prekė yra sandėlyje

LADELLE serviravimo piramidė

104,30 €
104,30 €
149,00 €

Prekė yra sandėlyje

„Ladelle“ – įspūdingą įvaizdį demonstruojantys stalo indai

„Ladelle“ prekinio ženklo atstovai siekia, kad kiekvienas žmogus savo virtuvę galėtų papildyti funkcionaliais ir stilingais virtuvės aksesuarais, su kuriais patogu gaminti maistą ir malonu patiekti pačius įvairiausius kulinarinius šedevrus. Nors šiais laikais virtuvės indų pasiūla yra milžiniška, tačiau „Ladelle“ prekiniu ženklu pažymėtų stiklinių, taurių, puodelių ir kitų virtuvės aksesuarų tikrai neįmanoma supainioti su niekuo kitu.

 
Išraiškingomis detalėmis dekoruoti virtuvės indai

Australų kompanija kiekvienam savo gaminiui suteikia aiškų identitetą ir apdovanoja jį unikaliomis dizaino savybėmis. Krištolinės taurės su rubiną primenančia kojele, išraiškingomis dekoracijomis puošti puodeliai, moderniomis formomis išsiskiriančios lėkštės ir kiti įspūdingi gaminiai, kurie prikausto dėmesį ir pavergia net pačių įnoringiausių vartotojų širdis.

 

Naujos kartos serviravimo indai

Australų kompanija „Ladelle“ suteikia ir itin plačias serviravimo indų pasirinkimo galimybes. „Ladelle“ prekiniu ženklu pažymėtos serviravimo piramidės su porcelianinėmis lėkštėmis – modernaus serviravimo indo pavyzdys, kuriame galima stilingai patiekti ne tik užkandžius ar desertus, bet ir karštus patiekalus. „Ladelle“ besisukantys serviravimo indai – taip pat itin funkcionalus, užkandžiams tinkamas indas, kuris neabejotinai papuoš kiekvieno šventinio stalo dekoro kompoziciją.