Kaip pirkti?

Mūsų prekes galite įsigyti Jums patogiu būdu:

 • perkant šioje mūsų internetinėje parduotuvėje www.imperija.lt - čia rasite didžiausią prekių asortimentą
 • apsilankius mūsų parduotuvėse ar prekybos skyriuose. Žiūrėkite  Mūsų parduotuvės

 

Kaip pirkti?

Pirkti internetinėje parduotuvėje imperija.lt - greita, saugu ir paprasta!

 • Išsirinkite patikusią prekę, spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką "Į krepšelį".

Jei norite išsirinkti daugiau prekių, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Krepšelio“ atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis, toliau pasirinktomis prekėmis.

 • Kai išsirinksite visas norimas prekes, spauskite ekrano dešinėje, viršutinėje pusėje esantį mygtuką "Krepšelis". Šiame puslapyje galėsite peržiūrėti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti).
 • Tada spauskite mygtuką „Pirkti pasirinktas prekes“. Pateksite į „Prisijungimo“ langą, kur galėsite prisijungti (jei esate registruotas vartotojas ir turite prisijungimo slaptažodį) arba pirkti be registracijos.
 • Tada spauskite mygtuką „Tęsti“. Pateksite į „Pirkėjo duomenųlangą, kur reikės pasirinkti prekės pristatymo būdą ir užpildyti duomenų formą (ši informacija reikalinga, kad galėtumėm pristatyti Jūsų užsakytas prekes).

Užsakant prekes į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus), Jūs galėsite pasirinkti prekės pristatymo laiką šeštadienį 8 – 17 val.

Nepasirinkus prekių pristatymo laiko šeštadienį, prekės į šiuos miestus bus pristatytos kaip ir kitose Lietuvos vietovėse, t. y. darbo dienomis, laiku tarp 8 ir 17 valandų.

 • Toliau vėl pasirinkite mygtuką „Tęsti“, kur galėsite peržiūrėti savo užsakymą, pristatymo duomenis, pasirinkti apmokėjimo už prekes būdą bei „Patvirtinti užsakymą“. Prieš patvirtinant užsakymą, būtinai susipažinkite su mūsų el. parduotuvės Taisyklėmis
 • Patvirtinus užsakymą, pateksite į "Apmokėjimo žingsnį", kur beliks pasirinkti apmokėjimo būdą.

         - Pasirinkę „Elektroninės bankininkystės“ mokėjimo būdą, būsite nukreiptas atlikti mokėjimo į saugų banko serverį. Daugiau apie tai skyriuje Saugus pirkimas.

         - Pasirinkę mokėjimo būdąGrynais“, turėsite patvirtinti, kad mokėsite kurjeriui grynais, kai Jums pristatys užsakytas prekes.

Jei prieš tai pažymėjote, kad norėsite prekes atsiimti "Omniva" paštomate, tai atsiskaitymas už prekes "Omniva" terminale bus galimas tik bankine kortele (paslauga laikinai sustabdyta).


Prekių filtrai - greitesnei paieškai.

Pvz. Jūs ieškote keptuvės. Norėtumėte, kad ji būtų su nesvylančiu kepimo paviršiumi, nuimama rankena ir tiktų indukcinei viryklei. 

Jūsų žingsniai:

 • Pasirinkite Virtuvės indai >> Keptuvės. Kairiame lango šone išsiskleis filtrų sąrašas.
 • Pažymėkite Neprisvylanti danga >> Tinka indukcinėms viryklėms >> Nuimama rankena
 • Pasirinkite kitus, ieškomai prekei tinkamus atrankos kriterijus, pagal kuriuos sistema atfiltruos visas keptuves. Naudokitės filtru pagal atrankos kriterijus, visada pažymint juos eilės tvarka iš viršaus žemyn. Naudojantis atrankos filtru, prekių paieška mūsų internetinėje parduotuvėje bus greitesnė ir efektyvesnė.

Jei žinote, kurios firmos prekės Jums reikia, ją iš karto galite rinktis pagal prekės ženklo pavadinimą, pasirinkite "Gamintojai".  Toliau, greitesnei prekės paieškai, naudokitės prekių filtru pagal atrankos kriterijus.

Prekių, kurių šiuo metu neturime sandėlyje, pristatymo terminas gali būti ilgesnis ir trukti nuo 1 iki 6 savaičių. Kiekvienos prekės pristatymo trukmė nurodyta šalia prekės lange esančio mygtuko „Į krepšelį“. Jei prie Jums patikusios prekės nurodyta „Numatomas pristatymas (1-6 sav.)“, atlikite tuos pačius prekės užsakymo veiksmus. Su Jumis susisieks svetainės administratorius ir informuos apie planuojamą prekės pristatymo terminą. Taip pat galite mums paskambinti ar atsiųsti užklausą el. paštu ir mes informuosime kada planuojame gauti Jus dominančią prekę.


Sutarties sudarymas

Užsakymo patvirtinimo puslapyje turėsite pažymėti, kad esate susipažinęs su apsipirkimo mūsų el. parduotuvėje taisyklėmis. Tos taisyklės ir yra pirkimo sutartis. Ją rekomenduojame ne tik perskaityti, bet ir atsispausdinti (mat sutartis laikui bėgant gali keistis, todėl geriau būtų, jei turėtumėte apsipirkimo dienos sutarties egzempliorių).

Paspaudę mygtuką Patvirtinti Užsakymą, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Po Užsakymo išsiuntimo Jūs gausite patvirtinimą, kad prekių užsakymas gautas ir priimtas. Pati pirkimo sutartis įsigalioja tada, kai mes gauname pranešimą iš banko, kad atlikote apmokėjimą.

 

Kainos

Visos svetainėje nurodytos kainos yra galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymu numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis.

Vykdomos akcijos ar prekių kainos elektroninėje parduotuvėje www.imperija.lt nebūtinai turi sutapti su prekių kainomis mūsų prekybos vietose ar tuo metu jose vykdomomis akcijomis.

 

Pristatymo išlaidos

 Užsakymo suma

 Iki 35

 35 ir daugiau

 Apmokėtos prekės pristatymas ir atsiėmimas mūsų parduotuvėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

 Nemokamai!

 Nemokamai!

 Pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje  per Venipak

(išskyrus į Neringą)

 2,50

 Nemokamai!

 Pristatymo kaina į Neringą (per Lietuvos paštą)

 8,00

(siuntoms iki 10 kg svorio)

 8,00

(siuntoms iki 10 kg svorio)

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus

2,90

2,90

Pristatymo kaina į LP Express savitarnos terminalus

 2,90

2,90

Į kainą neįskaičiuota didelių gabaritų ar didelio svorio prekių (pvz. šaldytuvų, orkaičių ar kitos stambios buitinės technikos) užnešimo iki durų paslauga. Stambių prekių užnešimo paslaugą iki durų galėsite pasirinkti papildomai (paslaugos kaina 17,67 €)

Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

 

Atsiskaitymo būdai

•  Bankų interneto bankininkystės sistemomis (tai labai paprasta ir visiškai saugu):

 • AB Swedbank
 • AB SEB bankas
 • AB DNB bankas

•  Grynais pinigais, kurjeriui pristačius prekes (šiuo metu atsiskaitymas galimas tik bankine kortele)

•  Paprastu bankiniu pavedimu į vieną iš mūsų sąskaitų

•  Bankine kortele, atsiimant prekes Omniva paštomate (paslauga laikinai sustabdyta)

 

Pristatymo terminai

Kiekvienos prekės pristatymo trukmė nurodyta šalia prekės lange esančio mygtuko  Į krepšelį .

Įprastai prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, pristatymo laikas gali pailgėti iki 2-3 darbo dienų. Daugiau informacijos apie pristatymą rasite skyriuje Prekių pristatymas

Jei šiuo metu prekės sandėlyje neturime, tačiau laukiame atvykstant siuntos iš tiekėjų sandėlių Europoje, prie prekės nurodomas ilgesnis pristatymo terminas, kuris gali svyruoti nuo 1 iki 6 savaičių. Užsakius prekes, kurių pristatymo terminas nurodytas 1-6 sav., apie tikslesnę jų pristatymo datą informuos svetainės administratorius.

Prekės pristatymo terminą, ar kitus iškilusius klausimus, galite pasitikslinti ir iki jos užsakymo. Paskambinkite mums arba atsiųskite užklausą el. paštu ir mes informuosime kada planuojame gauti Jus dominančią prekę.

Tam tikrais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau, t.y. pristatymo laikas pailgėja atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, kai prekių pristatymo terminai pailgėja dėl prekių gamintojo, tiekėjo ar vežėjų kaltės. Prekių pristatymo datą tikslina užsakymų administratorius.

SVARBU. Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynais pinigais, pristačius prekę). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.