Turite klausimų? +370 700 88770

Alligator

18 prekių

Praktiškos, kokybiškos ir lengvai naudojamos pjaustyklės bei smulkintuvai – švedų prekinio ženklo „Alligator“ nuopelnas. „Alligator“ prekiniu ženklu pažymėtos pjaustyklės pasižymi skandinavišku paprastumu, todėl jas patogu naudoti tiek namų kulinarui, tiek profesionaliam virtuvės šefui.

18 prekių
„Alligator“ pjaustymo įranga – skandinaviškas paprastumas, kuris paperka

„Alligator“ pjaustyklės reikšmingai sutrumpina visus pjaustymo procesus ir padeda juos atlikti ypač saugiai. Universalios pjaustyklės ir smulkintuvai yra pritaikyti pačioms įvairiausioms pjaustymo bei smulkinimo užduotims. O plačios pritaikymo galimybės neabejotinai pagyvina maisto gaminimo patirtį ir visada įkvepia naujiems kulinariniams iššūkiams.

 

„Alligator“ pjaustyklės – saugiai pjaustymo patirčiai 

„Alligator“ pjaustyklė turi aštrius, nepriekaištingai pjaustymo funkciją atliekančius ašmenis, kurie operatyviai pjausto įvairiausius vaisius bei daržoves. Daugiafunkcės pjaustyklės tiksliai ir tobulai lygiai supjausto net sunkiai pjaustomas daržo gėrybes, tokias kaip pomidorai. Iki smulkmenų apgalvota pjaustyklių gamybos technologija užtikrina, kad pjaustymo metu ašmenys nesiliestų prie pagrindo ar prie pirštų. O šis privalumas leidžia turėti ne tik ypač efektyvų, bet ir labai saugų pjaustymo įrankį virtuvėje.

 

Greiti ir higieniški pjaustymo procesai

Kruopščiai apgalvota ne tik „Alligator“ pjaustyklių gamybos technologija, bet ir jų sudėtis. Pjaustyklių sudedamosios dalys yra pagamintos iš medžiagų, kurios tinka sąlyčiui su maistui. Jeigu norite mėgautis lengvais, greitais ir maksimaliai higieniškais pjaustymo procesais – „Alligator“ pjaustyklė tikrai pateisins lūkesčius. Skandinaviškas paprastumas atsispindi ir prižiūrint šiuos pjaustymo įrankius. Pjaustykles lengva ir patogu valyti, taip pat jas galima plauti indaplovėje.