Turite klausimų? +370 700 88770

ELO

10 prekių

Mūsų asortimente rasite įvairių tipų puodų ir keptuvių dangčius, maksimaliai pritaikytus patiems įvairiausiems poreikiams.

10 prekių
Daugiafunkciai puodų ir keptuvių dangčiai

Stilingo dizaino, smūgiams atsparūs grūdinto stiklo puodų ir keptuvių dangčiai su patogų dangčio naudojimą užtikrinančia rankenėle, silikoniniai dangčiai, nepriekaištingai atliekantys apsaugos nuo riebalų taškymosi funkciją, prie skirtingų išmatavimų virtuvės indų ir kardinaliai skirtingų temperatūrų skirtumų prisitaikantys ištempiami silikoniniai dangčiai – galimybės, kurias suteikia šiuolaikiškas ir išskirtinai funkcionalus Imperija.lt dangčių asortimentas.

 

Modernūs dangčiai pagal kiekvieno poreikį

Savaime suprantama, jog kiekvienam puodui ir keptuvei tikrai reikia dangčio. Keptuvių ir puodų dangčiai atlieka labai svarbią, apsauginę funkciją. Jie padeda ne tik kokybiškiau pagaminti įvairius maisto patiekalus, bet ir efektyviai pasirūpinti virtuvės švara ir tvarka. Šiuolaikinis dangčių pasirinkimas išties stebina savo gausa, tad nusprendus įsigyti vienokio ar kitokio tipo dangtį, visų pirma reikėtų išsiaiškinti savo poreikius. Imperija.lt asortimente rasite aukštos kokybės, iki smulkmenų apgalvoto dizaino grūdinto stiklo, skirtingų matmenų dangčius, kurie akimirksniu sužavės ne tik savo funkcionalumu, bet ir estetinėmis savybėmis. Taip pat mūsų asortimento gretas papildo ir daugiafunkciai silikoniniai dangčiai keptuvėms ir puodams. Šiuos dangčius galima naudoti ne tik kaip standartinius dangčius, bet ir kaip padėkliukus picai ar bulvėms orkaitėje. Dar viena, itin praktiška galimybė, kurią rasite mūsų asortimente – tamprūs silikoniniai dangčiai. Šie dangčiai subtiliai prisitaiko prie skirtingų matmenų indų ir suteikia išties neribotas panaudojimo galimybes.

 

Papildomos dangčių savybės, suteikiančios maksimalų komfortą

Keptuvių ir dangčių pasirinkimui dauguma žmonių neskiria ypatingo dėmesio. Visgi būtina paminėti, jog šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįsti puodų ir keptuvių dangčiai savo savybėmis tikrai gali maloniai nustebinti. Mūsų parduotuvės dangčių asortimento gretas reikšmingai papildo itin aukštą gaminių kokybę visada garantuojančio vokiečių prekinio ženklo WOLL išmanūs „Smart Lid“  dangčiai su inovatyvia rankena, kuri užtikrina saugų dangčio naudojimą ir darbastalio švarą. Taip pat mūsų parduotuvėje rasite italų prekinio ženklo SMEG plokščio grūdinto stiklo dangčius, kurie yra papildyti nerūdijančio plieno rankena ir specialia ventiliacijos anga. Galime pasiūlyti ir universalius dangčius, nepriekaištingai prisitaikančius prie skirtingų matmenų virtuvės indų. Pastarasis pasirinkimas yra itin racionalus sprendimas tiek finansiniu, tiek vietos taupymo atžvilgiu. Šiais laikais dangčių pasirinkimo galimybės išties plačios, tad belieka tik išsirinkti ir mėgautis pažangiais maisto gamybos procesais.