Turite klausimų? +370 700 88770

Helios

16 prekių

Vokiečių prekinis ženklas „Helios“ jau daugiau nei šimtmetį gamina kelioninius, stalo ir kitų rūšių termosus, atitinkančius pačius aukščiausius kokybės reikalavimus. Jeigu ieškote termoso, kuris be priekaištų atlieka savo paskirtį ir ištikimai tarnauja metų metus – „Helios“ termosai yra tai, ko Jums reikia.

16 prekių
„Helios“ – pasaulyje lyderiaujantys termosai

„Helios“ – 1909 m. įkurta kompanija, kurią drąsiai galima vadinti termosų gamybos pradininke ir šių dienų lydere visoje Europoje. „Helios“ prekiniu ženklu pažymėtus termosus renkasi ne tik privatūs asmenys iš viso pasaulio, bet ir ligoninės, viešbučiai bei maitinimo įstaigos.

 

Termosai, pritaikyti visiems gyvenimo atvejams

„Helios“ prekinio ženklo atstovai puikiai supranta, jog termosas yra prietaisas, kurio gali prireikti itin skirtingose, netikėčiausiose gyvenimo situacijose. Dėl šios priežasties „Helios“ gaminių linijoje galima rasti itin kontrastingą termosų pasirinkimą, pritaikytą įvairiems žmonių poreikiams. Puikiu šilumos išlaikymu išsiskiriantys kelioniniai termosai, stilingo dizaino termo puodeliai, didelės talpos stalo termosai, termosai maistui – tik keli iš daugelio pasiūlymų, kuriuos su didžiausiu pasitikėjimu siūlo „Helios“.

 

„Helios“ – termosai, lepinantys privalumų gausa

Daugiau nei šimtmetį gyvuojantis termosų gamintojas „Helios“ iki šių dienų nepraranda lyderio pozicijų ir visam pasauliui diktuoja termosų gamybos taisykles. Vokiečių kompanija nestovi vietoje, nuolat tobulina termosų gamybos technologiją ir šių gaminių funkcionalumą. Patogus naudojimas, ilgaamžiškumas, stilingas dizainas ir beribis funkcionalumas –  kokybiškam termosui būdingi bruožai, kuriais pasižymi kiekvienas „Helios“ prekiniam ženklui atstovaujantis gaminys.