Turite klausimų? +370 700 88770

KELA

12 prekių

Jaukūs arbatinukai ir stilingi kavinukai – laikui nepavaldūs virtuvės prietaisai, kurie niekada neišeina iš mados ir visada išlieka paklausūs.

12 prekių
Arbatinukai ir kavinukai – virtuvės prietaisai, kurie dovanoja jaukumą 

Nors šiais laikais beveik kiekvienoje virtuvėje galima rasti modernų kavos aparatą ar kitą inovatyvų virtuvės prietaisą, tačiau tikras kavos ar arbatos gurmanas karšto gėrimo gamybos ir patiekimo ritualų tikrai neįsivaizduoja be kompaktiško arbatinuko ar funkcionalaus kavinuko. Arbatinukai arbatai plikyti ir kavinukai kavai virti, kuriuos rasite Imperija.lt parduotuvėje, spinduliuoja laikui nepavaldžią estetiką ir visada leidžia mėgautis ypatingo aromato bei išraiškingo skonio karštais gėrimais.

 

Individualiems poreikiams pritaikytas arbatinukų asortimentas

Šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįsti elektriniai arbatinukai, nerūdijančio plieno arbatinukai su išimamu sieteliu, elegantiški porcelianiniai ar stikliniai arbatinukai, kompaktiški arbatinukai su integruotu puodeliu – tik maža dalis skirtingų arbatinukų idėjų, su kuriomis galėsite susipažinti mūsų parduotuvės asortimente. Kiekvienas arbatinukas, kurį rasite Imperija.lt parduotuvėje, išsiskiria tik jam būdingais privalumais ir savitomis dizaino savybėmis, todėl tinkamą variantą neabejotinai suras net ir kardinaliai skirtingus poreikius turintys klientai. Ispanų prekinio ženklo LACOR ketaus arbatinukas idealiai tinka visų tipų viryklėms, KELA stiklinis arbatinukas yra su patogiu arbatžolių sieteliu su rankenėle, o nyderlandų  gamintojo GUSTA  keraminiai arbatinukai unikaliomis dizaino savybėmis subtiliai atskleidžia elegantišką arbatinukų asortimento pusę.

 

Kompaktiškas kavinukas – svarbiausias kavos pertraukėlių akcentas

Kavos pertraukėlė – viena maloniausių dienos akimirkų, kurios laukia visi be išimties. Tam, kad kavos pertraukėles kasdien lydėtų ypatingai gardi ir aromatinga kava, tiesiog būtina pasirūpinti kompaktišku ir funkcionaliu kavinuku. Mūsų parduotuvėje rasite itin gausų ir kontrastingą kavinukų asortimentą, atstovaujantį puikiai žinomiems virtuvės prietaisų gamintojams iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. GEFU, KELA ir kitų puikiai žinomų prekinių ženklų espresso kavinukai yra skirtingos talpos ir nesudėtingai padeda paruošti 4,6 ar net 10 sodraus skonio, maloniai svaiginančio aromato espreso kavos puodelių. Kavinukai su filtru, kuriuos taip pat rasite mūsų asortimente, yra pagaminti iš aukštai temperatūrai atsparaus stiklo ir puikiai tinka filtruoti tiek kavai, tiek arbatai. Taigi, tiesiog išsirinkite tinkamiausią variantą ir nevaržomai mėgaukitės gardžia kava ir pačiomis aromatingiausiomis kavos pertraukėlėmis!