Turite klausimų? +370 700 88770

KELA

9 prekės

Įrenginėjant virtuvės, vonios ir kitas namų erdves, didžiausias dėmesys visada yra skiriamas esminiams pirkiniams – baldams, buitinei technikai, indams ir kitiems, patalpų funkcionalumą kuriantiems, daiktams. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad namų jaukumą ir estetiką geriausiai puoselėja smulkios, tarpusavyje idealiai suderintos detalės.

9 prekės
Įvairiems namų poreikiams pritaikytos prekės

Nors didžiąją mūsų asortimento dalį sudaro buities prietaisai bei virtuvės reikmenys, tačiau nuoširdžiai stengiamės savo klientams pasiūlyti ir namams skirtas kito pobūdžio prekes, kurios atlieka tam tikrą paskirtį ir, savaime suprantama, puoselėja namų grožį.

 

Mažos, tačiau vonios kambariams labai reikalingos smulkmenos

Net ir įspūdingomis plytelėmis ar prabangiausia įranga įrengtas vonios kambarys neatrodys reprezentatyviai, jeigu jame nebus mažų, tačiau labai svarbių akcentų. Stilingas klozeto valymo šepetys, kompaktiška šiukšliadėžė, skoningas vonios indelis dantų šepetėliams laikyti – mažos, tačiau itin reikšmingos detalės vonios kambaryje, kurios visada dovanoja teigiamą pokytį. Šiuos svarbius vonios akcentus rasite ir mūsų asortimente. Mielai kviečiame užsukti, išsirinkti ir papildyti savo vonios kambarį stilingomis ir funkcionaliomis smulkmenomis.

 

Namų jaukumą puoselėjanti sulankstomų baldų linija

Kiekvienuose kruopščiai irengtuose namuose galima rasti ir patogų minkštų baldų komplektą, ir erdvų stalą ar net kelis. Mes savo klientams galime pasiūlyti unikalią, sulankstomų itališkų baldų liniją, kuri ypatingai tinka mažoms namų erdvėms arba atvejais, kai į namus atvyksta itin daug svečių. Su dideliu džiaugsmu pristatome „Foppapedretti sulankstomus stalus ir kėdes, kurie taupo vietą, užtikrina patogų naudojimą ir visada džiugina nepriekaištingomis estetinėmis savybėmis. Jeigu Jums reikalinga praktiška, tačiau stilinga sulankstoma kėdė ar sulankstomas  serviravimo stalas, tuomet mūsų parduotuvė yra vieta, į kurią tikrai rekomenduojame užsukti.