Turite klausimų? +370 700 88770

LifetimeBRANDS

1 prekė

Stilingi termosai kavai ir arbatai – patogi ir, savaime suprantama, ekonomiškai palanki išeitis, kuri suteikia galimybę bet kurioje gyvenimo situacijoje mėgautis karšto gėrimo malonumais.

1 prekė
Kokybiški termosai žmonėms, kurie vertina praktiškumą

Iškylaujant gamtoje, šąlant autobusų stotelėje ar išsiruošus į ilgą pasivaikščiojimą tikrai norisi sušilti ir pasimėgauti jaukiai garuojančiu, karštos kavos ar arbatos puodeliu. Mūsų parduotuvės asortimente rasite išskirtinai kokybiškas ir pabrėžtinai stilingas skirtingų termosų variacijas, kurios padės nesušalti ir leis visada po ranka turėti maloniai šiltą, mėgstamą patiekalą ar karštos kavos puodelį. Taip pat verta paminėti, jog šiuolaikines gamybos technologijas atspindintys termosai puikiai atlieka ne tik karšto, bet ir šalto gėrimo ar ledo kubelių laikymo funkciją. Tad universalus termosas tikrai pravers ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir karštą vasaros dieną. 

 

Termosai, atitinkantys individualius poreikius

Visų pirma, nusprendus įsigyti termosą reikėtų atkreipti dėmesį į termoso talpą ir šilumos bei šalčio išlaikymo rodiklius. Jei termosą planuojate neštis tiesiog į darbą ar į paskaitas, tuomet vertėtų rinktis nedidelės talpos, stilingą, elegantiško dizaino termosą arba termo puodelį. Nedidelės talpos termosai kavai neužima daug vietos ir idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Jei ieškote kelioninio termoso, tuomet rekomenduojama rinktis 1 litro ar dar didesnės talpos termosą su integruotu puodeliu ir kuo didesniu karšto vandens šilumos išlaikymo rodikliu. Mūsų asortimente rasite itin platų, skirtingos talpos bei dizaino kavos ir arbatos termosų pasirinkimą, atstovaujantį puikiai žinomiems gamintojams, tokiems kaip HELIOS, GUSTA ir kitiems, itin aukštą gaminių kokybę visada garantuojantiems prekiniams ženklams.

 

Funkcionalumu džiuginantys termosai maistui

Imperija.lt termosų kavai bei arbatai asortimento gretas papildo ir solidus termosų, skirtų maistui, pasirinkimas. Termosai maistui, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, yra pagrįsti pačiomis naujausiomis termosų gamybos technologijomis. Savo klientams taip pat galime pasiūlyti GEFU prekinio ženklo termosus maistui, kurie  yra papildyti nerūdijančio plieno šaukštais. O dvigubų korpuso sienelių, išskirtinio dizaino  termosai maistui  geba išlaikyti karštą maistą iki 6 valandų, o šaltą – iki 24 valandų. Tad šie universalūs termosai suteikia galimybę mėgautis ne tik karštu maistu, bet ir ledo kubeliais praturtintais, gaiviais kokteiliais. Geriausi termosai maistui, karštiems ir šaltiems gėrimams, kuriuos rasite mūsų asortimente, tikrai pateisins individualius lūkesčius ir maloniai nustebins novatoriškomis savybėmis, užtikrinančiomis maksimalų naudojimosi termosu komfortą.

 

Stalo termosai – praktiška idėja pusryčių stalui

Daugeliui žmonių stalo termosai asocijuojasi su viešbučiais ar kavinėmis. Visgi reikėtų paminėti, jog stalo termosai arbatai ar termosas kavai yra idealus sprendimas ir nuosavuose namuose, kuris tikrai padės sutaupyti laiko bei leis mėgautis niekada neatvėstančios kavos ar arbatos privalumais. Imperija.lt asortimente – ir  profesionalūs termosai, kurie idealiai tinka biuro patalpoms, maisto ar apgyvendinimo įstaigoms. Termosų pasirinkimo galimybės šiais laikais tikrai labai plačios, tad apsilankykite mūsų parduotuvėje ir susipažinkite su moderniu bei šiuolaikišku termosų asortimentu.