Turite klausimų? +370 700 88770

Migiris

6 prekės

Mažeikiuose įkurta įmonė gamina ne tik visus poreikius pateisinančias elektrines tarkavimo mašinas, bet ir įvairias, aliuminio lydinio keptuves. „MiGiris“ prekiniam ženklui atstovaujančios keptuvės suteikia galimybę be didelių pastangų išsikepti populiariuosius „grybukus“, legendinius čirvinius blynus arba visų smaližių mėgstamus traškius vaflius.

6 prekės
„MiGiris“ – lietuviški virtuvės prietaisai, kurių trokšta kiekviena namų šeimininkė

Praktiška, kokybiška ir patogiai naudojama elektrinė tarkavimo mašina – tai, apie ką slapčia svajoja kiekviena namų šeimininkė. Būtent tokią elektrinę tarkavimo mašiną sukūrė lietuviškas prekinis ženklas „MiGiris“.

 

Elektrinės bulvių tarkavimo mašinos, garantuojančios geriausią tarkavimo patirtį

„MiGiris“ prekiniu ženklu pažymėtos elektrinės bulvių tarkavimo mašinos – tyliai veikiantis, pavyzdingą darbo našumą demonstruojantis virtuvės prietaisas, kuris ypatingai efektyviai tarkuoja ne tik bulves, bet ir kitas daržoves bei vaisius. „MiGiris“ tarkavimo mašinos – neįkainojamas pagalbininkas virtuvėje, kuris sunkius ir daug laiko reikalaujančius darbus paverčia efektyviu, sparčiu ir maloniu procesu. Galingos, tačiau kompaktiškos tarkavimo mašinos nepriekaištingai atlieka savo paskirtį, neužima daug vietos bei džiugina lengva priežiūra. O ko daugiau gali reikėti praktiškas idėjas vertinančiai namų šeimininkei?

 

Forminės keptuvės, užtikrinančios tolygų kepinių kepimą

Šiuolaikiniai virtuvės prietaisai suteikia galimybę greitai ir patogiai gaminti pačius įvairiausius patiekalus. Tačiau kartais norisi prisiminti vaikystėje pamėgtus skonius bei patiekalus. „MiGiris“ aliuminio lydinio keptuvės – puiki išeitis nostalgiją vaikystės skoniams jaučiantiems žmonėms, kurie nori pasigaminti gardžius, vaikystėje ragautus kepinius. „MiGiris“ asortimente – „grybukų“, „riešutų“, vaflių ir blynų keptuvės, pagamintos iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio. Įsigijus tokį gaminį, galima džiaugtis ne tik tobulu kepiniu, bet ir ilgaamžiu virtuvės prietaisu.