Turite klausimų? +370 700 88770

Pozzi Milano

26 prekių

Kavos ir arbatos puodeliai, vyno ir šampano taurės, krištolinės stiklinės ir stilingos gertuvės, kurias rasite Imperija.lt parduotuvėje, akimirksniu sužavės unikaliu, iki smulkmenų apgalvotu dizainu ir ilgaamžiškumą garantuojančia, nepriekaištinga kokybe.

26 prekių
Puodeliai ir taurės, iš kurių skanu gerti

 Savo asortimente pateikiame itin originalias stiklinių ir puodelių idėjas suteikiančias patį didžiausią – karšto, šalto ar subtiliai svaiginančio gėrimo ragavimo malonumą, tad maloniai kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę ir susipažinti iš arčiau.

 

Jaukūs puodeliai ypatingiems kavos gėrimo ritualams

Arbatos ir kavos puodeliai privalo būti patogūs, funkcionalūs, jaukūs ir, žinoma, stilingi. Mūsų asortimente rasite labai platų, pačių įvairiausių puodelių pasirinkimą, papildytą novatoriškomis savybėmis, kurios neabejotinai užtikrina maksimalų arbatos ar kavos degustavimo komfortą. Elegantiški porcelianiniai puodeliai su lėkštute, universalūs dvigubo stiklo puodeliai,, stilingi Nyderlandų gamintojo GUSTA puodeliai kavai su stovu, funkcionalūs LACOR kelioniniai puodeliai ir dar daug kitų, maloniai stebinančių pasirinkimų Jūsų laukia išskirtinai tik Imperija.lt parduotuvėje.

  

Laikui nepavaldžios šampano ir vyno taurių idėjos

Visos taurės vynui, šampanui ar tauriesiems gėrimams, kurias rasite mūsų parduotuvėje, spinduliuoja nepriekaištingą estetiką. Tiems, kurie mėgsta standartinius, laikui nepavaldžius taurių pasirinkimus, tikrai patiks GUSTA prekinio ženklo taurės vynui, kokteiliams ar šampanui. Taip pat Imperija.lt asortimente – šampano, viskio, vyno ir kokteilių taurės, kurios  išsiskiria tik šioms taurėms būdingu, subtiliai ekstravagantišku dizainu. 

 

Imperija.lt gertuvės – moderni stiliaus išraiška

Stilingai reikėtų gerti ne tik kavą ar putojančius gėrimus, bet ir vandenį. Gertuvės vandeniui, kurias rasite mūsų parduotuvėje, ne tik idealiai atlieka vandens laikymo paskirtį, bet ir akimirksniu tampa labai stilinga mados išraiška. Didžioji dauguma gertuvių, kurias rasite mūsų parduotuvėje, yra pritaikytos tiek karštam, tiek šaltam gėrimui, tad įsigiję vieną gertuvę, galėsite mėgautis ir gaivinančiu vandeniu, ir maloniai šildančiais karštais gėrimais. Mūsų asortimentą puošiančios vandens gertuvės atstovauja pasaulyje puikiai žinomiems prekiniams ženklams, tokiems kaip GUSTA, LACOR, GEFU ir kt. Tad užsukite ir išsirinkite modernų, funkcionalų ir išraiškingą stiliaus akcentą!