Turite klausimų? +370 700 88770

Ritzenhoff & Breker

74 prekių

„Ritzenhoff & Breker“ – išskirtinės kokybės virtuvės ir stalo indus gaminanti vokiečių kompanija, kuri sėkmingai savo veiklą vykdo nuo 1810 m. Nuo keramikinių puodelių iki taurių kokteiliams, nuo kepimo indų iki porcelianinių vazų – „Ritzenhoff & Breker“ gali pasiūlyti viską, ko reikia funkcionaliai virtuvei ir stilingoms namų erdvėms.

74 prekių
„Ritzenhoff & Breker“ – virtuvės ir stalo indai, verti kiekvienos virtuvės

„Ritzenhoff & Breker“ prekinis ženklas pasaulinį pripažinimą pelnė dar praėjusiame amžiuje. Galima drąsiai teigti, kad vokiečių kompanija iki šių dienų neapleidžia lyderio pozicijų. Kviečiame iš arčiau susipažinti su „Ritzenhoff & Breker“ asortimentu ir savo virtuvės indų arsenalą papildyti aukščiausios kokybės gaminiais, kuriuos teigiamai vertina visas pasaulis.

 

Skoningi ir iš mados neišeinantys virtuvės indai

Vokiečių kompanija jau daug metų nuosekliai pristato skirtingas virtuvės ir stalo indų kolekcijas, kurias visada lydi savitas dizainas ir abejonių nekelianti kokybė. Stilingi, tačiau pakankamai universalūs indai puikiai atitinka daugelio žmonių skonį ir nepriekaištingai dera prie skirtingų interjero sprendimų. Jeigu ieškote skoningų ir subtilių virtuvės bei stalo indų – „Ritzenhoff & Breker“ pasiūlymai tikrai Jūsų nenuvils.

 

Stiklo sudėtimi pagrįsti virtuvės ir stalo indai

„Ritzenhoff & Breker“ virtuvės indai yra gaminami iš įvairių medžiagų, tačiau ypatingas dėmesys yra skiriamas stiklo sudėtimi pagrįstiems indams. Todėl „Ritzenhoff & Breker“ asortimente galima rasti labai platų stiklinių virtuvės indų bei aksesuarų pasirinkimą. Stikliniai indai biriems produktams, įvairiems gėrimams pritaikytos stiklinės, stiklinės kepimo formos – tik keli stiklinių virtuvės indų pavyzdžiai, kuriuos be jokios abejonės galite rasite ir mūsų parduotuvėje.