Turite klausimų? +370 700 88770

Russell Hobbs

1 prekė

Švari ir tvarkinga namų aplinka – vertybė, kurios trokšta visi. Švaros prekės internetu, kurias rasite Imperija.lt internetinėje parduotuvėje, idealiai puoselėja namų švarą ir suteikia galimybę švaros rezultatą pasiekti be didelių pastangų. O ypatingo aromato namų kvapai, kuriuos taip pat siūlome savo klientams, padeda sukurti ne tik švarią, bet ir be galo gardžiai kvepiančią namų aplinką. Mielai kviečiame užsukti ir išsirinkti viską, ko reikia Jūsų namams.

1 prekė
Veiksmingos valymo priemonės, džiuginančios natūralia sudėtimi 

Valymo priemonės, kurias rasite mūsų parduotuvėje, visus buities darbus padeda atlikti greičiau, sumaniau ir efektyviau. Įvairiems paviršiams skirti valikliai, originalia gamybos technologija pagrįsti valomieji akmenys, indaplovių ir skalbimo mašinų priežiūros priemonės – tik maža dalis pasiūlymų, kuriuos su didžiausiu pasitikėjimu pateikiame savo klientams. Formuodami valymo priemonių asortimentą stengėmės atrinkti ne tik kokybiškas ir veiksmingas, bet ir natūralia sudėtimi pasižyminčias valymo priemones. Todėl gana didelę valymo priemonių asortimento dalį sudaro ekologiškos, gamtai ir odai jokio kenksmingo poveikio neturinčios valymo priemonės ir valymo įrankiai.

 

Švaros prekės, puoselėjančios namų jaukumą

Stilingos muilinės, gardžiai kvepiantys kvapai namams – maži, tačiau labai svarbūs akcentai, kurie puoselėja namų jaukumą. Todėl savo klientams stengiamės pasiūlyti ne tik būtiniausias valymo priemones, bet ir namų kvapus bei stilingus interjero aksesuarus. Stengiamės, kad Imperija.lt švaros prekių skyriuje kiekvienas pirkėjas rastų visą, namams skirtų švaros prekių kompleksą, kurį visada lydi optimali kaina ir pasitikėjimo verta kokybė.