Turite klausimų? +370 700 88770

SMEG

52 prekių

Jau nuo senų laikų itališka kava yra laikoma kokybiškos kavos standartu. Imperija.lt bendradarbiauja su žinomiausiais, laiko patikrintais kavos aparatų gamintojais ir savo asortimente pateikia tik išskirtinę kavos virimo patirtį užtikrinančius įvairių tipų kavos aparatus bei kavamales. 

52 prekių
Kavos aparato pasirinkimas – individualus sprendimas

Kokybiški ir funkcionalūs kavos virimo aparatai namams suteikia neįkainojamas, visada šviežios bei gardžios kavos privilegijas. Skirtingi kavos virimo aparatai yra patobulinti įvairiomis techninėmis charakteristikomis, funkcijomis bei dizaino savybėmis. Šios kompozicijos ir lemia galutinę kavos virimo aparato kainą. Tad nusprendus įsigyti kavos aparatą, visų pirma reikėtų išsiaiškinti savo poreikius ir išsirinkti nebūtinai patį brangiausią, bet maksimaliai lūkesčius pateisinantį kavos virimo aparatą. Būtent skirtingi žmonių poreikiai ir lėmė tai, jog Imperija.lt asortimente atsirado kardinaliai skirtingų tipų kavos aparatai, pasižymintys pakankamai plačia kainų amplitude, kuri subtiliai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus poreikių ir finansinių galimybių.

 

Imperija.lt kavos aparatai – tikra šventė kavos gurmanams

Mūsų asortimente rasite išties platų bei įvairialypį kavos aparatų pasirinkimą, kuris leidžia įgyvendinti kavos gaminimo procesus skirtingais būdais. ,,La Pavoni“ itališki kavos virimo aparatai, kuriuos rasite mūsų asortimente,  leidžia pasijusti tikru kavos gamybos virtuozu ir profesionaliai kontroliuoti kiekvieno kavos puodelio gamybos procesus. Puikiai žinomo SMEG italų prekinio ženklo automatiniai kavos virimo aparatai džiugina ne tik funkcijų gausa bei itin greitu, automatizuotu kavos gamybos procesu, bet ir dėmesį prikaustančiomis dizaino savybėmis. Na o lašeliniai ir pusiau automatiniai kavos aparatai maloniai stebina patrauklia kaina bei ypatingai paprasto valdymo savybėmis. 

 

Visada šviežios kavos privalumais džiuginančios kavamalės

Šiuolaikinės kavamalės ne tik puikiai atlieka pupelių malimo funkciją, bet ir akimirksniu tampa itin svarbiu virtuvės akcentu, kuris be žodžių perteikia mintį, jog šiuose namuose gyvena tikri kavos gurmanai. Mūsų asortimente puikuojasi geriausios kavamalės, kurios neabejotinai patvirtina šią nerašytą taisyklę. Įstabaus dizaino SMEG italų gamintojo kavos pupelių malūnėliai gali pasigirti skirtingais pupelių malimo intervalais, malimo rėžimais bei galybe kitų funkcijų, kurios suteikia galimybę mėgautis tuo vieninteliu ir nepakartojamu, nepriekaištingos kavos puodeliu.