Turite klausimų? +370 700 88770

Swiss-istor

1 prekė

Įvairius virtuvės įrankius pasirenkame atsižvelgdami į individualius maisto ruošos įpročius. Tačiau kokybiškas peilis – be jokių kompromisų yra pats svarbiausias virtuvės įrankis, be kurio būtų labai sunku pagaminti net ir patį paprasčiausią patiekalą. Ne veltui yra sakoma, jog kiekvienam virtuvės šefui peilis yra pats svarbiausias darbo įrankis, kurį jis visada saugo kaip patį didžiausią turtą. 

1 prekė
Visas pjaustymo užduotis atliekantys virtuviniai peiliai

Tinkamai pagaląsti ir funkcionalūs virtuvės šefo peiliai operatyviai sprendžia pačias sudėtingiausias pjaustymo užduotis. Aukštos kokybės virtuviniai peiliai gali ne tik pjaustyti, bet ir traiškyti, kapoti bei atlikti galybę kitų darbų. Todėl mūsų parduotuvėje rasite labai platų peilių ir peilių rinkinių asortimentą, kurį teigiamai įvertintų net itin išrankūs virtuvės šefai.

 

Kokybiškas peilių rinkinys  – didžiausias lobis virtuvėje

Nors šiuolaikinėje rinkoje tikrai galima rasti gausų universalių peilių asortimentą, tačiau, norint patirti didžiausią patiekalų gamybos malonumą, savo virtuvėje reikėtų turėti toli gražu ne vieną kokybišką peilį. Peilių rinkinys – ideali išeitis visiems kulinarinių procesų mėgėjams, kurie nori mėgautis maksimaliu peilių funkcionalumu. Mūsų asortimente galima rasti puikiai žinomų prekinių ženklų peilių rinkinius, kurie pasižymi abejonių nekeliančia kokybe ir savita komplektacija. Didelė dalis peilių rinkinių savo komplektacijoje turi ir subtilaus dizaino peilių stovus. O peilių stovas – puikus sprendimas švarą ir tvarką vertinantiems kulinarams, kurie nori visada po ranka turėti svarbiausius virtuvės įrankius. 

 

Naudingi priedai peiliams

Funkcionalus peilių rinkinys ar aukštos kokybės universalus peilis – protinga ir ilgalaikė investicija į komfortabilią buitį. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad net ir pačios aukščiausios kokybės peilį reikia tinkamai prižiūrėti. Kiekvienas peilių galąstuvas, kurį rasite mūsų asortimente, padės išsaugoti pirmines peilio aštrumo savybes ilgą laiką. Taip pat savo klientams pateikiame ir įvairius peilių laikiklių pasiūlymus. Stacionarus arba magnetinis peilių laikiklis puikiai atlieka peilių laikymo paskirtį bei pasirūpina žmonių, besisukiojančių virtuvėje, saugumu. Tiek peiliai, tiek peilių galąstuvai ar laikikliai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, atitiks ne tik įvairius poreikius, bet ir skirtingas finansines galimybes. Todėl net neabejojame, kad tinkamą variantą pavyks rasti įvairius lūkesčius turintiems kulinarams.