Turite klausimų? +370 700 88770

Vulkanus

1 prekė

Aukštos kokybės peilių galąstuvai, kuriuos patogu ir paprasta naudoti visiems – tai, ką gali pasiūlyti austrų prekinis ženklas „Vulkanus“. Šiuo prekiniu ženklu pažymėti peilių galąstuvai skirti galąsti ir šlifuoti lygius bei dantytus įvairaus tipo peilių ašmenis.

1 prekė
„Vulkanus“ peilių galąstuvai – tai, ką vertina visas pasaulis

Prieš daugiau nei 20 metų pradėta gaminti „Vulkanus“ peilių galąstuvų linija labai greitai paplito po visą pasaulį. Todėl dabar patentuotus „Vulkanus“ peilių galąstuvus galima įsigyti beveik kiekvienoje šalyje, aukštos kokybės specializuotose parduotuvėse, tokiose kaip Imperija.lt.

 

Peilių galąstuvai, pritaikyti visiems ašmenų tipams 

„Vulkanus“ prekiniu ženklu pažymėti peilių galąstuvai – ilgaamžės ir itin funkcionalios priemonės, skirtos galąsti ir šlifuoti lygius bei dantytus peilio ašmenis. Modernaus dizaino peilių galąstuvai nebraižo geležčių paviršiaus ir idealiai prisitaiko prie galandinimo kampo. Tačiau didžiausias šių prietaisų privalumas – universalumas. „Vulkanus“ peilių galąstuvai idealiai galanda ir šlifuoja tiek įvairaus tipo virtuvėje naudojamus peilius, tiek medžioklinius peilius ar net kišeninius peiliukus. Keliais rankos judesiais savo darbo įrankį nesudėtingai pagaląs kiekvienas, net jokios peilių galandinimo patirties lyg šiol neturėjęs, žmogus. 

 

Galąstuvai, kurie garantuoja geriausią aštrumo rezultatą

„Vulkanus“ peilių galąstuvų gamintojai atsižvelgia į skirtingus žmonių poreikius. Todėl „Vulkanus“ peilių galąstuvų linijoje galima rasti ne tik virtuvės erdvėms pritaikytus galąstuvus, bet ir kišeninius galąstuvus. Kompaktiško dydžio kišeniniai galąstuvai patogiai ir greitai susilanksto, todėl juos patogu naudoti stovyklaujant ar kelionių metu. „Vulkanus“ prekinis ženklas klientams stengiasi pasiūlyti funkcionalius, kokybiškus, ilgaamžius ir šiuolaikiškus peilių galąstuvus, kurie praverčia įvairiausiose gyvenimo situacijose ir per itin trumpą laiką sugrąžina bet kokiam peiliui nepriekaištingas aštrumo savybes.