Turite klausimų? +370 700 88770

ZENKER

25 prekių

Daugiau nei 100 metų sėkmingai gyvuojanti vokiečių kompanija, „Zenker“ prekinio ženklo gerbėjams siūlo gaminius, kuriuose kokybė ir tradicijos susijungia su novatoriškomis idėjomis. „Zenker“ kepimo formos ir skardos atstovauja patiems aukščiausiems kokybės standartams ir pasižymi pakankamai racionalia kaina, o šis derinys – išsipildžiusi svajonė kiekvienai namų šeimininkei.

25 prekių
„Zenker“ – kepimo formos ir skardos, vertos pasitikėjimo

„Zenker“ – kepimo formas ir skardas gaminantis vokiečių prekinis ženklas, kuriuo besąlygiškai gali pasitikėti kiekviena namų šeimininkė. Kiekvieną dieną „Zenker“ kompanija pagamina apie 120 000 kepimo formų, kurios vėliau pasiekia net atokiausius pasaulio kampelius. Dideli gamybos mastai puikiai patvirtina faktą, jog „Zenker“ kepimui skirti gaminiai atitinka pačius aukščiausius kokybės reikalavimus ir neabejotinai tampa naudingais pagalbininkais, kuriuos pravartu turėti savo virtuvėje. 

 

Beribį funkcionalumą demonstruojančios kepimo skardos

„Zenker“ prekiniu ženklu pažymėtos kepimo skardos yra gaminamos iš aukščiausios kokybės lakštinio plieno, juodo emalio ir kitų tvarių medžiagų, užtikrinančių nepriekaištingus ilgaamžiškumo ir funkcionalumo rodiklius. „Zenker“ kepimo skardos yra atsparios įbrėžimams ir pjūviams. Skardos yra su nelimpančia, nepridegančia danga, kuri gerokai palengvina tiek kepinių gamybos, tiek skardos priežiūros procesus.

 

Patogiai naudojamos kepimo formos

Greičiausiai kiekvienas kulinaras pritars, jog kokybiška ir patogiai naudojama kepimo forma – didelis privalumas, kuris leidžia mėgautis komfortabilesne ir efektyvesne kepinių gamyba. Visos „Zenker“ kepimo formos yra pagrįstos šiuolaikine gamybos technologija, kuri užtikrina itin malonią gaminimo patirtį. Iš plieno pagamintos „Zenker“ keksiukų formos yra su nelimpančia danga, kuri leidžia saugiai išimti iškeptus keksiukus, nepažeidžiant jų estetinių savybių. O stačiakampė „Zenker“ kepimo forma ne tik padeda iškepti gardų pyragą, bet ir padalina kepinį į 10 lygių dalių. „Zenker“ kompanijos atstovai stengiasi įsigilinti į žmonių poreikius ir sukurti kepimui tinkamus reikmenis, kurie pateisintų net įnoringiausių kulinarų lūkesčius. Nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti ir įsitikinti tuo patiems.