ELO

Kokybiški virtuviniai indai ir aksesuarai iš Vokietijos - tai, ko reikia kiekvienam iš mūsų!

Nuoseklus kokybės siekimas ir naujovių ieškojimas - tai kelias, kuriuo daugiau nei 70 metų sėkmingai žengia ELO firma, pateikdama vartotojams platų kokybiškų gaminių asortimentą, - kad maisto ruošimas virtuvėje teiktų džiaugsmą ir taptų maloniu užsiėmimu...

Daugiau apie ELO

Vokiečių firmos ELO devizas - "Aukštos kokybės, funkcionalaus ir skoningo dizaino virtuviniai indai mėgėjams ir profesionalams".


Šios vokiečių firmos produkcijos kokybę apsprendžia jų pagrindas. ELO puodai, keptuvės ir troškintuvai turi nerūdijančio plieno 18/10 markės šilumą sulaikantį dugną. Dugnas sukurtas taip, kad šilumos šaltinio perduotas karštis pasiskirstytų greitai ir tolygiai. Tokiu būdu užtikrinamas tolygus šilumos pasiskirstymas, apsprendžiantis puikius virimo rezultatus. Indai su šilumą sulaikančiu dugnu leidžia mums kepti be riebalų arba jų naudojant labai nedaug, troškinti mažame kiekyje vandens, išsaugant produktų maistingąsias savybes, bei taupant energiją.

Tradicinis kokybės siekimas ir naujovių ieškojimas - tai kelias, kuriuo daugiau nei 75 metus žengia ELO firma, pateikdama platų tikrai kokybiškų, naujausių technologijų gaminių asortimentą.

ELO - tai, ko reikia kiekvienam iš mūsų!

Filtrai
Labai gaila, bet prekių, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus, nėra. Bandykite atsisakyti vienos ar kelių filtro reikšmių ir filtruoti dar kartą.