Swiss-istor Peiliai, peilių laikikliai, galąstuvai

Šveicariški galąstuvai - originalūs ir nepakeičiami įrankiai visų ašmenų galandinimui!

ISTOR AG (Šveicarija) - įkurta 1964m., Frauenfelde. Tai puikių galąstuvų "SWISS istor SHARPENER" gamintoja. Šie galąstuvai patogūs, ilgai tarnaujantys, lengvai naudojami. Tai 100% šveicariškas produktas, tinkantis daugeliui įrankių buityje galąsti: virtuviniai peiliai (klasikiniai ir dantyti), kapoklės, žirklės, sodo žirklės, mikserio (smulkintuvo) peiliai, žoliapjovės peiliai, dalgiai ir pjautuvai, mačetės, kirviai, žvejybiniai kabliai ir panašiai...

Daugiau apie Swiss-istor

Šveicariškus "SWISS istor SHARPENER" galąstuvus paprasta naudoti, jie lengvi ir ilgai tarnaujantys. Galąstuvų korpusas - aliuminis, galandinimo medžiaga - kietmetalis, kurio kietumas prilygsta deimantui. Galąstuvu patogu naudotis tiek dešniarankiams, tiek ir kairiarankiams.Nuo šiol Jums nebereikės išmesti bukų
peilių ir žirklių - su šveicarišku "SWISS istor SHARPENER" galąstuvu jie ir vėl taps aštrūs vos per kelias sekundes.

Galandamų daiktų sąrašas labai platus, tai:

  • virtuviniai peiliai (klasikiniai ir dantyti)
  • kapoklės
  • žirklės
  • sodo žirklės
  • mikserio peiliai
  • žoliapjovės peiliai
  • dalgiai ir pjautuvai
  • mačetės
  • kirviai
  • žvejybiniai kabliai
Filtrai

Kaina

   

Spec. pasiūlymai


Maisto gaminimas gali užtrukti neturint patogių ir kokybiškų įrankių, kurie greitai ir paprastai padėtų supjaustyti, sukapoti, susmulkinti bei padalinti tobulomis dalimis. Virtuvinis peilis - pagrindinis virtuvės įrankis, puikiai pjaustantis tiek daržoves, tiek mėsos gaminius ar duoną, tačiau norėdami maisto smulkinimo darbus atlikti lengviau ir patogiau, siūlome įsigyti konkrečiam produktui pritaikytus peilius.

Peiliai skirstomi pagal geležties dydį ir formą. Didesnio dydžio, platesnės geležties peiliai būna skirti stambesnių maisto produktų pjaustymui, žuvies ar vištos darinėjimui bei smulkių produktų kapojimui.  Peiliai, turintys banguotus ašmenis, dėl skirtingų sąlyčio su maistu kampų labiausiai tinka minkštiems ir trupantiems produktams (prancūziškas batonas, biskvitai) pjaustyti arba tokiems, kurių paviršius kietas, o vidus minkštas, kaip kad naminiai pomidorai. Trumpą geležtį turintys peiliai dažniausiai naudojami daržovėms, bulvėms lupti.

Siūlome labai platų skirtingų peilių pasirinkimą visiems, kurie nori, kad darbas virtuvėje būtų malonumas. Galite rinktis pavienius peilius ar jų rinkinius - juk kiekvienoje virtuvėje turi būti bent po kelis kokybiškus peilius, kurie maisto gaminimo darbus pavers tikru malonumu. Tik tinkamai pasirinkę peilius, gaminsite lengvai ir greitai. O gerai išgaląstas peilis, priešingai nei mano daugelis, ne padidina, o mažina galimybę juo susižeisti.