Vulkanus

Peilių galąstuvai iš Austrijos – tiesiog paprasta, tiesiog aštru...

Austrų firmos sukurtas VULKANUS® galąstuvas atlieka tai, ko iki šiol nebuvo galima padaryti jokiu kitu peilių galąstuvu: inovatyvus VULKANUS® produktas galanda peilius tiek lygiais, tiek ir dantytais ašmenimis. Ir tai dar ne viskas: galandinimas ir galandinimo užbaigimas (prišlifavimas) atliekamas tuo pačiu įrankiu, todėl, nesvarbu ar VULKANUS® galąstuvas bus skirtas naudoti didelėje virtuvėje, namuose ar laisvalaikiui,  juo naudotis bus visiškai paprasta...

Daugiau apie Vulkanus

Daugiau nei du dešimtmečius apimanti  patirtis galandinimo technikos srityje leido austrų įmonei sukurti ir pagaminti VULKANUS® peilių galąstuvą iš aukščiausios kokybės medžiagų. Šio galąstuvo galandinimo elementai yra iš karbido, kurio kietumas labai didelis (apie 93 HRC). Kadangi ši medžiaga yra pakankamai tąsi ir ne per daug jautri smūgiui, ji yra pati tinkamiausia siekiant kokybiškai pagaląsti peilį, kurio ašmenys jau po kelių akimirkų tampa aštrūs, lyg skustuvo.


Dėl modelių įvairovės - iš nerūdijančio plieno, plastiko  arba kišeninė VULKANUS® versija – šis ypatingas peilių galąstuvas gali būti panaudojamas labai įvairiai. Tai neatsiejamas prietaisas namuose, be jo sunku įsivaizduoti profesionalią gastronomijos virtuvę, o sulankstomas kišeninis VULKANUS® galąstuvo modelis yra praktiškas palydovas laisvalaikiu ir keliaujant.

Atšipę peiliai dažnai nustumiami į giliausią virtuvės stalčių, tačiau jau šiandien juos galite ištraukti, nes su VULKANUS® galąstuvu peilius lengvai pagaląsite akimirksniu!

Filtrai

Kaina

   

Spec. pasiūlymai