Turite klausimų? +370 700 88770

Bamix

46 prekių

Šveicarijoje pagamintas kotinis mikseris - tiems, kurie vertina komfortą ir renkasi geriausią iš galimų!

„Bamix“ kotiniu mikseriu (blenderiu) išimtinai patogu naudotis: jis turi keletą skirtingos paskirties antgalių, pakeičiamų akimirksniu. Toks prietaisas žymiai universalesnis lyginant su įprastais kotiniais mikseriais, turinčiais vieną, prie veleno prikniedytą, peilį visiems gyvenimo atvejams. „Bamix“  antgaliais galima maišyti, suplakti, susmulkinti ir sumalti bet kokius produktus, sukapoti ledo kubelius...

46 prekių
„Bamix“ virtuvės prietaisai – šveicariška kokybė Jūsų virtuvėje

„Bamix“ – šveicarų prekinis ženklas, kurį drąsiai galima vadinti tikru virtuvinių plaktuvų gamybos ekspertu. Galia, tvarumas ir patogus valdymas – savybės, kuriomis turėtų pasižymėti kiekvienas kokybiškas blenderis, o „Bamix“ virtuviniai plaktuvai gali pasiūlyti dar daugiau. Šiuo prekiniu ženklu pažymėtus plaktuvus teigiamai vertina ne tik komfortą asmeninėje virtuvėje mėgstantys žmonės, bet ir žymiausi pasaulio kulinarai. Taigi, užsukite į Imperija.lt parduotuvę ir susipažinkite su šveicarišką kokybę demonstruojančiu „Bamix“ blenderių asortimentu.

 

„Bamix“ – genialumas, kuris slypi paprastume

Ergonomiško dizaino, kompaktiški smulkintuvai, suteikiantys neribotą kulinarinį potyrį – apibrėžimas, kuris idealiai tinka visiems „Bamix“ blenderiams. Nuo 1954 metų Šveicarijoje gaminami iš pirmo žvilgsnio maži, daug vietos virtuvėje nereikalaujantys prietaisai visada dovanoja įspūdingą galią ir neaprėpiamą funkcijų gausą. Daugiafunkciniai „Bamix“ blenderiai puikiai susitvarko net ir su pačiomis sudėtingiausiomis kulinarinėmis užduotimis, todėl tokio tipo virtuvinis prietaisas yra neįkainojama vertybė kiekvienoje virtuvėje. 

 

Virtuviniai plaktuvai, kurie išlaisvina kulinarinę fantaziją 

Lengvas naudojimas – dar vienas privalumas, kurį suteikia daugiafunkciniai „Bamix“ virtuviniai plaktuvai. Šis privalumas kulinariniams iššūkiams įkvepia net ir itin retai į virtuvę užklystančius žmones. Mūsų asortimente puikuojasi skirtingos komplektacijos „Bamix“ smulkintuvai, kurie preciziškai atlieka virtuvės kombainų ir kitų, daug vietos užimančių virtuvės prietaisų, funkciją. Naudojant įvairius antgalius, galima efektyviai ir greitai įgyvendinti pačius sudėtingiausius kulinarinius eksperimentus. Taigi, jei norite džiaugtis modernia, erdvia ir maksimaliai funkcionalia virtuve – „Bamix“ smulkintuvas yra tai, ko Jums tikrai reikia.