Turite klausimų? +370 700 88770

Bamix

46 prekių

Drąsias improvizacijas virtuvėje dažniausiai lydi vienas labai svarbu smulkiosios buitinės technikos prietaisas – plakiklis, paprasčiau vadinamas tiesiog mikseriu.

46 prekių
Dideli eksperimentai virtuvėje prasideda nuo smulkios buitinės technikos

Greičiausiai nei vienas dažnai virtuvėje besisukiojantis žmogus neįsivaizduoja kokybiškų maisto ruošos procesų be smulkintuvo, kitaip vadinamo blenderio. Imperija.lt gali pasiūlyti kulinariniams iššūkiams įkvepiančiomis funkcijomis praturtintą blenderių bei mikserių pasirinkimą, kuris kiekvieną patiekalą pavers tikru maisto šedevru. 

 

Naudojimo paskirtis – pagrindinis plaktuvo pasirinkimo akcentas 

Rankiniai mikseriai ir mikseriai su indu – dvi pagrindinės plaktuvų kategorijos, kurios suteikia kardinaliai skirtingus privalumus ir panaudojimo galimybes. Rankiniai mikseriai neturi dubens ir juos galima patogiai naudoti įvairios talpos induose. Šio tipo mikseriai plaktuvai užtikrina greitą plakimo procesą ir idealiai atlieka savo paskirtį plakant grietinėlę, kiaušinius ar skystesnės konsistencijos tešlą. Taip pat reikėtų paminėti, jog rankiniai mikseriai neužima daug vietos ir dažniausiai pasižymi gerokai patrauklesniu kainos rodikliu nei indą turintys mikseriai. Tačiau mikseriai su indu yra protingesnis pasirinkimas norint įgyvendinti šiek tiek sudėtingesnius kulinarinius procesus. Šio tipo prietaisai puikiai susitvarko su tirštesnės konsistencijos tešla ir padeda išvengti tešlos taškymosi.

 

Funkcionalus blenderis – ranka pasiekiami sveikos mitybos įpročiai

Pagrindinis privalumas, kurį užtikrina blenderiai smulkintuvai – kokybiškai ir be jokio vargo susmulkinti įvairūs maisto produktai. Blenderiai, lygiai taip pat kaip mikseriai, gali būti rankiniai ir stacionarūs. Rankiniai blenderiai yra puikus pagalbininkas ruošiant šiuo metu itin populiarias tirštas sriubas ar troškinius. Taip pat tokio tipo blenderis puikiai susitvarko su įvairių košių ar vaikiškų tyrelių gamybos užduotimis. Stacionarūs blenderiai dažniausiai yra galingesni nei rankiniai blenderiai. Dėl šios priežasties jie suteikia šiek tiek platesnes panaudojimo galimybes ir, savaime suprantama, yra kiek aukštesnės kainos.

 

Imperija.lt asortimentą puošiantys mikseriai ir smulkintuvai 

Mūsų asortimente rasite gausų blenderių, smulkintuvų bei plaktuvų pasirinkimą, kuris maloniai nustebins savo kokybe, funkcionalumu bei plačiomis panaudojimo galimybėmis. Aukščiausius kokybės bei galingumo rodiklius demonstruojantys ir daugelio klientų ypatingą pasitikėjimą pelnę šveicariški ,,Bamix“ blenderiai internetu, išskirtiniais dizaino sprendimais nuolat džiuginantys  SMEG ar ,,Russell Hobbs“ mikseriai internetu – tai tik maža dalis to, kas Jūsų laukia internetinėje parduotuvėje Imperija.lt.