Turite klausimų? +370 700 88770

Easy Life

25 prekių

Staltiesės ir servetėlės stalo dekoravimui, kurias rasite Imperija.lt parduotuvėje, atskleidžia šiuolaikines mados tendencijas ir visada džiugina nepriekaištinga kokybe.

25 prekių
Staltiesės – maža smulkmena, kurianti didelį šventinio stalo grožį

Greičiausiai visi puikiai atsimename, jog senais laikais prabangios staltiesės ir kokybiškos popierinės servetėlės buvo pats pagrindinis, ypatingai garbingas ir reikšmingas švenčių stalo akcentas, kuriuo ypatingai rūpinosi mūsų močiutės, vyresnės tetos ar senesnės kartos giminaitės. Nors šiais laikais senovinės staltiesės ir servetėlės žadina sentimentus, tačiau norint sukurti ne tik širdžiai malonią, bet ir stilingą bei šiuolaikišką šventinio stalo dekoro kompoziciją, reikėtų paieškoti šiek tiek šiuolaikiškesnių stalo dekoravimo sprendimų.

 

Įstabaus grožio servetėlės – ypatingoms gyvenimo akimirkoms

Žaismingos ir spalvingos servetėlės ant stalo – ypač svarbus kiekvienos šventės simbolis. Todėl mūsų asortimente rasite labai platų įvairių servetėlių pasirinkimą. Vienkartinių servetėlių asortimente taip pat rasite įvairiems pomėgiams bei šventėms pritaikytas servetėles. Tam tikrą temą atskleidžiančios servetėlės – idealus sprendimas planuojant teminius vakarėlius ar puošiant šventinį Kalėdų stalą.

 

Solidi prijuostė – svarbiausias virtuvės šefo aksesuaras

Galima teigti, jog virėjų prijuostės – pati svarbiausia virtuvės šefo ar namų šeimininkės aprangos dalis. Virtuvės prijuostės, kurias rasite mūsų asortimente, padeda sklandžiai bei švariai atlikti pačius įvairiausius maisto ruošos procesus ir akimirksniu sukuria profesionalų bet kurio maisto ruošėjo įvaizdį. Prijuostės internetu, kurias rasite Imperija.lt internetinėje parduotuvėje, visada džiugina ne tik aukšta kokybe, bet ir patrauklia kaina. Taigi, jeigu norite įsigyti racionaliu kainos ir kokybės santykiu pagrįstas prijuostes ar staltieses internetu, būtinai užsukite ir iš arčiau susipažinkite su Imperija.lt asortimento idėjomis.