Turite klausimų? +370 700 88770

GUSTA

62 prekių

Idealiai tarpusavyje derantys, konkrečiam maisto patiekalui pritaikyti stalo serviravimo indai ir nepriekaištingos kokybės, solidūs stalo įrankiai

62 prekių

Stalo serviravimo indai ir įrankiai, kuriantys estetiką akivaizdus įrodymas, jog namų šeimininkai turi išpuoselėtą skonį ir puikiai supranta maisto patiekalų patiekimo etiketą. Imperija.lt asortimente tikrai rasite itin spalvingą serviravimo indų, įrankių ir kitų valgomojo stalo aksesuarų įvairovę, kuri neabejotinai padės sukurti tobulą stalo įrankių ir indų kompoziciją. 

 

Modernūs stalo įrankiai, pagrįsti praktiškumu

Tam, kad sidabriniai stalo įrankiai metų metus netūnotų spintelėje ir tam, kad aukštos kokybės stalo įrankiais galėtumėte mėgautis ne tik per didžiąsias metų šventes, bet ir kiekvieną dieną, tikrai vertėtų įsigyti bent vieną, iš tiesų kokybišką bei praktišką stalo įrankių komplektą. Mūsų asortimente rasite labai platų stalo įrankių rinkinių pasirinkimą, todėl naujus stalo įrankius nesudėtingai priderinsite prie mėgstamų stalo indų ir, žinoma, kasdien galėsite mėgautis nepriekaištinga stalo įrankių kokybe. Nyderlandų prekinio ženklo AMEFA aukso spalvos stalo įrankiai maloniai nustebins iš tiesų labai ilgai nekintančia pirmine išvaizda. Tiek aukso spalvos, tiek juodi stalo įrankiai, pažymėti šiuo prekiniu ženklu, yra patobulinti specialia matine PVD danga, kuri apsaugo įrankius nuo įbrėžimų ir susidėvėjimo. Šis privalumas tikrai leidžia be jokios sąžinės graužaties naudotis šiais įrankiais kiekvieną dieną ir nesibaiminti dėl greito įrankių nublukimo. 

 

Kontrastingas stalo įrankių ir indų pasirinkimas

Stalo įrankiai ir stalo indai internetu, kuriuos galite įsigyti internetinėje Imperija.lt parduotuvėje, maloniai džiugina ne tik nepriekaištinga kokybe bei racionalia kaina, bet ir išskirtiniu, konkretiems poreikiams pritaikytų stalo įrankių ir indų pasirinkimu. Vienas tokių – vaikiški stalo indų ir įrankių rinkiniai.  Siūlome stalo rinkinius vaikams, kurie yra patobulinti žaismingomis gyvūnų iliustracijomis, kurios ypatingai patinka mažiesiems stalo įrankių bei indų naudotojams. Mūsų internetinės parduotuvės virtualias lentynas taip pat papildo konkretiems patiekalams skirti stalo indai, lėkštės, dubenys, salotinės ir padažinės, kurios neabejotinai pateisina tiek pačių mažiausių gurmanų, tiek pačių išrankiausių virtuvės šefų poreikius.