Turite klausimų? +370 700 88770

LACOR

27 prekių

Imperija.lt rasite platų smulkios buitinės technikos pasirinkimą, kuris kiekvieną virtuvę palydės didelių pokyčių link. Į pagalbą pasitelkiant pažangiausioms technologijoms atstovaujančią smulkiąją buitinę techniką, nesudėtingai patobulinsite jau šiek tiek pabodusį patiekalų valgiaraštį ir gerokai sutrumpinsite maisto gamybos procesus. Smulki buitinė technika internetu – patogi ir greita įsigijimo galimybė, kuri leidžia džiaugtis teigiamais pokyčiais virtuvėje čia ir dabar

27 prekių
Virtuviniai kombainai, skirti tikriems virtuvės šedevrams

Virtuviniai kombainai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, akimirksniu išlaisvina visas kulinarines fantazijas ir paskatina įgyvendinti pačias beprotiškiausias virtuvinių šedevrų idėjas. Mūsų asortimentą puošiantys virtuviniai kombainai yra pagrįsti inovatyviausiomis gamybos technologijomis. Dėl šios priežasties jie gali pasigirti ne tik funkcionalumu ar patogiu valdymu, bet ir ypatingai plačia priedų gausa. Lengvai keičiami ir prie kardinaliai skirtingų poreikių prisitaikantys priedai užtikrina maksimalų virtuvinio kombaino funkcionalumą ir suteikia beribes patiekalų ruošimo galimybes, kuriomis pasinaudoti išties verta.

 

SMEG buitinė technika – tiems, kurie ieško savitumo

Elektriniai virduliai, skrudintuvai, kavos aparatai ar sulčiaspaudės – kasdienio naudojimo virtuviniai prietaisai, kurie dažniausiai savo vietą randa ant virtuvės darbastalio. Ši aplinkybė įpareigoja išsirinkti ne tik funkcionalią, bet ir tarpusavyje dizaino prasme derančią smulkiąją buitinę techniką. Imperija.lt asortimente rasite išskirtinai gausų SMEG smulkiosios buitinės technikos asortimentą, kuris padės suformuoti ne tik vertingą, tačiau ir išskirtinai stilingą smulkiųjų virtuvės prietaisų kompoziciją, kuriančią savitą bei vientisą virtuvės stilių. 

 

Kokybė – svarbiausias smulkiosios buitinės technikos akcentas

Mikseriai, virtuviniai kombainai ir kita smulkioji buitinė technika susideda iš pakankamai smulkių ir kartais šiek tiek trapių sudedamųjų dalių, kurių kokybę ir ilgaamžiškumą gali užtikrinti tik aukščiausius kokybės standartus atstovaujantys smulkiosios buitinės technikos gamintojai. Imperija.lt asortimente rasite tik pačiais žinomiausiais smulkiosios buitinės technikos prekiniais ženklais pažymėtus virtuvės prietaisus, kurie savo kokybe bei funkcionalumu džiugins tikrai ne vienerius metus ir kuriais išties galima pasitikėti.