Turite klausimų? +370 700 88770

Silikomart

1 prekė

Virtuvėje didžiausio dėmesio sulaukia pagrindiniai virtuvės įrankiai, kuriuos naudojame kasdien. Nepriekaištingai pagaląstas virtuvinis peilis ar patogi mentelė savo darbą atlieka diena iš dienos ir tikrai gerokai palengvina visus maisto ruošos procesus.

1 prekė
Visiems kulinariniams poreikiams pritaikyti virtuvės aksesuarai

Reikėtų nepamiršti, kad įvairūs virtuvės aksesuarai – tikrai ne mažesnė vertybė virtuvėje. Mūsų asortimente galima rasti labai platų virtuvės aksesuarų asortimentą, kuris maloniai džiugina tiek estetinėmis savybėmis, tiek funkcijų gausa. Taigi visai nesvarbu, ar Jums reikalinga patogi virtuvinė pirštinė, ar specifinę paskirtį atliekantis švirkštas marinatui – mūsų parduotuvėje tikrai rasite viską.

 

Virtuvės aksesuarai, atliekantys apsauginę funkciją

Dauguma žmonių yra susidarę klaidingą nuomonę, kad įvairūs virtuvės aksesuarai virtuvės erdvėse kuria tik estetinę pridėtinę vertę. Tačiau taip – toli gražu nėra. Prie keptuvės pritvirtinta silikoninė rankenėlė apsaugo nuo karščio ir leidžia mėgautis saugiais keptuvės pakėlimo procesais. Neslystantis stalčiaus kilimėlis padeda puoselėti tvarką ir švarą stalčiuose ir efektyviai apsaugo stalčiaus vidinę pusę nuo subraižymų. Tai tik keliai pavyzdžiai, kurie puikiai patvirtina faktą, jog praktiškumą vertinanti namų šeimininkė turėtų investuoti ne tik į aukštos kokybės peilių rinkinį, bet ir į įvairius virtuvės aksesuarus. Tinkamai pasirinkti ir pagal paskirtį naudojami virtuvės aksesuarai visada garantuoja teigiamą pokytį virtuvėje.

 

Kokybiški virtuvės aksesuarai – investicija, kuri atsiperka iš karto

Savo klientams pateikiame itin kontrastingus virtuvės aksesuarų pasiūlymus. Kilimėliai, skirti indams džiovinti, indeliai kiaušiniams, stilingi indai kamščiams, salotų džiovyklės ir dar daug papildomų virtuvės įrankių, kuriuos visada lydi nepriekaištinga kokybė. Visi virtuvės aksesuarai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, yra akimirksniu atsiperkanti investicija, kuri leidžia mėgautis maksimaliai komfortabilia, saugia bei stilinga virtuve. Jeigu šiais privalumais norite apdovanoti ir savo virtuvę – mielai kviečiame užsukti.