Turite klausimų? +370 700 88770

WD Lifestyle

13 prekių

Imperija.lt savo asortimente pateikia išties unikalias ir išskirtines įvairių ąsočių, ąsotėlių ir grafinų idėjas, kurios neabejotinai atskleidžia ne tik praktišką, bet ir modernią šių, nuo neatmenamų laikų naudojamų, stalo indų pusę.

13 prekių
Stilingi grafinai – šiuolaikiškam švenčių stalui

Stilingas, kokybiškas bei šiuolaikines mados tendencijas atspindintis grafinas tikrai taps pagrindine, gausių svečių komplimentų sulaukiančia šventinio stalo puošmena. Mūsų parduotuvėje rasite solidų, tiek vandeniui, tiek tauriesiems gėrimams pritaikytą grafinų asortimentą, kuris padės įgyvendinti prabanga ir išskirtinumu tviskančias šventinio stalo dekoravimo idėjas. Imperija.lt parduotuvėje – karščiui atsparus, novatoriško dizaino GEFU prekinio ženklo vandens grafinas, kuris  yra pritaikytas tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams. Šis grafinas vandeniui yra patobulintas specialiu kamuoliuku, kuris užtikrina patogų grafino naudojimą bei tinkamą gėrimo paskirstymą. Šiuolaikiškų grafinų asortimento gretas papildo ir išskirtinai didelės talpos LACOR prekinio ženklo šaltų gėrimų dozatoriai , kurie be jokios abejonės tampa neįkainojama vertybe karštomis vasaros dienomis.

 

Modernūs ąsotėliai, prisitaikantys prie individualių poreikių

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog ąsotėliai tikrai nėra itin svarbus stalo indas, tačiau iš tiesų šiuolaikiniai ąsotėliai gali ne tik papuošti šventinį stalą, bet ir gerokai palengvinti įvairius maisto ar gėrimų gamybos procesus. Mūsų parduotuvėje rasite aukštos kokybės nerūdijančio plieno, skirtingų talpų, GEFU prekinio ženklo ąsotėlius pienui, kurie  išsiskiria ypač plonu išpylimo snapeliu, kuris suteikia galimybę visus maisto ar gėrimo gamybos ritualus atlikti ne tik greitai, bet ir itin tvarkingai. Taip pat galime pasiūlyti elegantiško dizaino, mažus porcelianinius ąsotėlius grietinėlei, kurie ypatingai tinka įvairiems padažams patiekti. Net ir patys smulkiausi stalo indai retkarčiais visiškai pakeičia pakankamai standartinio patiekalo patiekimo kompoziciją bei suteikia nepriekaištingą patiekalo estetiką. Tad, jeigu mėgstate sukiotis virtuvėje ir savo šeimyną nustebinti gardžių patiekalų eksperimentais, skirkite dėmesį ne tik naujiems patiekalo ingredientams, bet ir originaliam patiekalų patiekimui. Juk visų pirma apetitą sužadina ne patiekalo skonis, o jo išvaizda.