Turite klausimų? +370 700 88770
Vokietija WOLL, Vokietija
Vokietija WOLL, Vokietija

Art. nr.: 101CO+824C...

WOLL plieninių puodų komplektas su dangčiais „Concept Pro", 101CO+824CO

455 € 700 €
Akcija galioja iki 2024-07-16
Mažiausia pardavimo kaina per 30 d. 700 €

Prekė yra sandėlyje.

 • Atsiėmimas parduotuvėse
  Pristatysime per 1-2 d.d. nemokamai
 • Kurjeriu į namus ar biurą
  Pristatysime per 1-2 d.d. už 4,95 €
  Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus užsakymo svorį: 12.875 kg.
 • Kai kurie pristatymo būdai negalimi dėl prekės svorio ar gabaritų
 • Venipak / LP Express paštomatas - negalimas
 • Omniva paštomatas - negalimas
WOLL plieninių puodų komplektas su dangčiais „Concept Pro"
WOLL plieninė keptuvė "Concept Pro"
WOLL plieninis puodas-troškintuvas su dangčiu „Concept Pro"
WOLL stiklinis dangtis "Concept Pro"
WOLL
"Concept Pro" kolekcija

Prekės aprašymas

 • Penkiasluoksniai (nuo krašto iki krašto) puodai iš nerūdijančio plieno su daugiafunkciniais dangčiais
 • Skersmuo: Ø 16 cm; Ø 20 cm; Ø 24 cm
 • Aukštis: 10 cm; 11,5 cm; 13,5 cm; 9 cm
 • Talpa: 2 l; 3,5 l;  6 l; 4 l
 • Su dviem neįkaistančiomis šoninėmis rankenomis
 • Tinka viryklėms: indukcija, stiklo keramika, elektra, halogenas, dujos
 • Galima plauti indaplovėje
 • Galima naudoti orkaitėje iki 220° C
 • Garantija: 25 metų garantija dugnui   Plačiau >>
 
conceptpro – naujausia daugiasluoksnė technologija

Puikus ir greitas šilumos paskirstymas

  Privalumai gaminant penkiasluoksniuose conceptpro serijos induose: puikus ir greitas šilumospaskirstymas užtikrina laiko ir energijos taupymą. Puodai visiškai vienodai įkaista nuo apačios iki pat viršaus. Suapvalintas išpylimo kraštas pilnai dengia vidinius aliuminio sluoksnius, apsaugodamas nuo galimos korozijos ir aštrių briaunų.
  conceptpro serijos indai tinka visoms viryklėms, taip pat ir indukcinėms, juos galima naudoti orkaitėje (iki 220 °C) ir plauti indaplovėje.
 
....................................................................................................................................
Tinka naudoti    
  *Galima naudoti orkaitėje iki 220°C.
....................................................................................................................................
Privalumai
 
 • 5 sluoksniai: trys (vidiniai) aliuminio ir du nerūdijančio plieno (išoriniai).
 • Suapvalintas puodo išpylimo kraštas visiškai uždengia aliuminį, apsaugodamas nuo galimos korozijos ir aštrių briaunų.
 • Optimalus pasirinkimas, gaminant ant indukcinės viryklės.
 • Dėka vidinio, pagrindinio  aliuminio sluoksnio - puikus ir greitas šilumos  pasiskirstymas
 • Vienoda temperatūra nuo dugno iki pat indo viršaus
 • Taupo energiją
 • Daugiafunkcinis, 3 padėčių  stiklinis dangtis su nerūdijančio plieno apvadu ir stilinga rankena.
 • Patikimas ir ilgaamžis gaminys.
 • Puodą su dangčiu galima naudoti orkaitėje iki 220 °C
 
....................................................................................................................................
Daugiasluoksnės medžiagos sudėtis
 
 

1. Nerūdijantis plienas 18/10 (neutralus maisto produktams)

2. Aliuminio lydinys

3. Aliuminio pagrindinis sluoksnis

4. Aliuminio lydinys

5. Nerūdijantis plienas 18/0 (tinka indukcinei kaitvietei)

 
Nuotraukoje pateiktos prekės atspalvis gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad ne visos prekės savybės gali būti paminėtos.
El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse.
Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 700 88770 arba el. paštu imperija@imperija.lt

Parduotuvės turinčios prekę

El. parduotuvė

Imperija.lt +10 vnt.

Klaipėda

PC „MOLAS“, Taikos pr. 139, IMPERIJA parduotuvė, 2 vnt.

Kaunas

PC „MOLAS“, K. Baršausko g. 66A, IMPERIJA parduotuvė, 2 vnt.
PC „RIVER MALL“, Jonavos g. 60, WOLL parduotuvė, 2 vnt.

Vilnius

PC „PANORAMA“, Saltoniškių g. 9, IMPERIJA parduotuvė, 2 vnt.
PC „DOMUS GALERIJA“, Lukšio g. 32, I-as a., IMPERIJA salonas, 2 vnt.
PC „NORDIKA“, Vikingų g. 3, WOLL parduotuvė, 2 vnt.

Dizainas ir funkcionalumas

DIZAINAS IR DETALĖS

 

 

 

 

DAUGIAFUNKCINIS 3-JŲ PADĖČIŲ DANGTIS garantuoja visapusišką gaminimo malonumą!


 

Įprasta dangčio padėtis
Dangtis sandariai uždedamas ant puodo kaitinant, verdant, troškinant žemoje temperatūroje, norint išsaugoti vitaminus.

 

Pakelto dangčio padėtis
Dangtis, uždėtas ant šoninių puodo rankenų, laikosi pakeltas apie 3 mm virš puodo krašto. Virimo metu susidarę garai pro šį plyšį išeina iš puodo. Optimali padėtis gaminant greitai verdančius valgius, pvz. makaronus, bulves, ryžius. Kadangi šoninės puodo rankenos neįkaista, ši padėtis ypač patogi greitam, paprastam ir saugiam nupylimui, nenaudojant jokių puodkėlių.

 

Įstatyto dangčio padėtis
Įstačius dangtį į šoninę puodo rankeną, puodas bus atviras. Naujas, funkcionalus dizainas garantuoja, kad garų kondensatas sutekės į puodo vidų.

 

     

     

Naudojimas ir priežiūra

NAUDOJIMAS IR PRIEŽIŪRA

Tik iš pažiūros kaip įprasti plieno indai atrodantys WOLL “Concept Pro” serijos puodai iš tiesų turi visą eilę išsiskirtinių savybių. Apdovanojimus pelnę WOLL “Concept Pro” serijos daugiafunkciniai virtuvės indai gaminami naudojant naujausią daugiasluoksnę technologiją, kuri leidžia apjungti nerūdijančio plieno ir aliuminio charakteristikas. Naujos technikos dėka abu metalai sujungiami į aukštos kokybės daugiasluoksnį (5 sluoksniai) metalą: tarp dviejų išorinių nerūdijančio plieno sluoksnių yra trys vidiniai aliuminio sluoksniai.Taip suformuojamas vientisas (nuo vieno indo krašto iki kito krašto) kapsulinis puodas, komplektuojamas su daugiafunkciniu stikliniu dangčiu (3 dangčio padėtys).Dėka šios daugiasluoksnės technologijos per visa indą, temperatūra visiškai tolygiai paskirstoma tarp puodo dugno ir sienelių, kas užtikrina unikalias maisto gaminimo charakteristikas. Suapvalintas puodo išpylimo kraštas pilnai dengia vidinius aliuminio sluoksnius, apsaugodamas nuo galimos korozijos ir aštrių briaunų. WOLL “Concept Pro” serijos indai tinka naudoti visų rūšių viryklėms, taip pat ir indukcinėms.

 

ENERGIJA

WOLL “Concept Pro” induose šiluma pasiskirsto labai greitai – tai reiškia, kad po užvirimo sumažinus kaitinimo temperatūrą ir puodą sandariai uždengus daugiafunkciniu dangčiu, toliau gaminsite sutaupant daug energijos. Kad išvengtumėte energijos nuostolių, patikrinkite ar naudojamo indo skersmuo atitinka kaitvietės dydį - per didelė kaitvietė be reikalo skleis energiją pro indo šonus. Jei indą naudojate ant dujinės viryklės, liepsnos diametras negali būti didesnis už indo dugno diametrą. Puodo, troškintuvo ar keptuvės dydį pasirinkite pagal ruošiamo maisto kiekį. Maistas turėtų užimti 2/3 indo tūrio, niekada nepripildykite iki pat viršaus krašto.

 

KAITINIMAS

„Concept Pro“ serijos indai garantuoja puikų maisto gaminimą, užtikrinant greitą ir tolygų šilumos paskirstymą iki pat viršutinio puodo krašto. Neperkaitinkite indų, t.y. neleiskite tuštiems arba riebalais išteptiems virtuvės indams kaisti ant aukštos temperatūros. Jei vis tik indas perkaito, palikite jį atvėsti išjungę kaitvietę. Nevėsinkite indo šaltu vandeniu. Jei indai nuolat perkaitinami, ant metalo gali atsirasti dėmės, tačiau tai nekenkia indo savybėms ir sėkmingam tolimesniam jo naudojimui.

 

RANKENOS IR DANGTIS

Gaminant maistą ant kaitlentės, “Concept Pro” serijos puodų šoninės rankenos ir dangčių rankenėlės įšyla minimaliai, t. y. tik iki tokios temperatūros, kuri leidžia prie jų prisiliesti (puodą nukelti, nupilti skystį) nenaudojant puodkėlių. Tačiau jei “Concept Pro” puodas bus naudojamas maisto gaminimui orkaitėje, būtinai naudokite puodkėles ar virtuvines pirštines. WOLL “Concept Pro” serijos puodų rankenėlės ir dangtis atsparūs karščiui iki 220°C. Jei “Concept Pro” serijos keptuvė bus naudojamaa maisto gaminimui orkaitėje, nuimamą keptuvės rankeną būtina nuimti.

 

ĮRANKIAI

Ruošiant maistą WOLL “Concept Pro” serijos induose, gali būti naudojami mediniai, plastikiniai, silikoniniai ar metaliniai virtuvės įrankiai. WOLL siūlo platų būtiniausių virtuvės įrankių ir aksesuarų asortimentą iš silikono. Aukštai temperatūrai atsparūs ir lengvai plaunami WOLL silikoniniai įrankiai pasižymi ypatingu higieniškumu ir naudojimo patogumu.

 

PLOVIMAS

Prieš naudodami pirmą kartą, pavirinkite vandenį WOLL inde tris kartus mažiausiai 3 minutes, išplaukite indą su nedideliu ploviklio kiekiu, išskalaukite ir nušluostykite. WOLL “Concept Pro” indus galima plauti indaplovėje arba rankomis. Nepamirškite nuimti keptuvės nuimamą rankeną, jei keptuvę plausite indaplovėje. Plovimui rankomis naudokite minkštą šepetį arba kempinę ir nedidelį kiekį indų ploviklio. Esant didesniems puodo nešvarumams, naudokite nerūdijančio plieno valiklį.

 

KAITLENTĖS

Kaitlentės skersmuo turi atitikti jūsų virtuvės indo dugno dydį arba būti truputį mažesnė – taip sutaupysite energijos. Gaminant maistą ant indukcinės elektrinės viryklės, WOLL “Concept Pro” serijos indai yra idealus pasirinkimas, nes išorinis indo dugnas iš specialaus nerūdijančio plieno sukuria stiprų magnetinį lauką per visa puodo dugną ir užtikrina greitą ir tolygų šilumos paskirstymą bei energijos taupymą. Būkite atidūs: indukcinių kaitlenčių kraštuose dažnai yra įmontuoti magnetiniai sensoriai, atpažįstantys, ar indai tinkami indukcijai, ar ne. Todėl indukcinės viryklės kaitvietė turėtų atitikti naudojamo indo dugno dydį arba už jį būti truputį mažesnė. Priešingu atveju, gaminimui skirtas indas gali būti neatpažintas kaip indukcinei viryklei tinkamas indas. Visada pakelkite indus, norėdami juos perkelti, kad prie indo dugno prikibusios ar ant kaitvietės paviršiaus nukritusios smulkios maisto dalelės/nešvarumai nesubraižytų indo dugno ar kaitlentės.

 

SAUGUMAS

„Concept Pro“ puodų šoninės rankenos ir dangčių rankenėlės yra atsparios orkaitės temperatūrai iki 220 °C. Visada naudokite virtuvines pirštines ar puodkėles, karštą indą išimant iš orkaitės. Virimui riebaluose (gruzdinimui) naudokite gilų puodą. Kad nenudegtumėte nuo įkaitusių ir suputojusių riebalų, jų į puodą dėkite ne daugiau kaip pusę indo tūrio ir neuždenkite indo dangčiu. Gamindami niekada nepalikite indų be priežiūros.

 

GARANTIJA

Suteikiama 25 metų garantija WOLL “Concept Pro” indų korpusui nuo deformacijos.

Garantija nesuteikiama indo ir dangčio rankenėlių sulaužymui, stiklinio dangčio sudaužymui bei natūraliam indų nusidėvėjimui, pridegusiems nešvarumams, mechaniniams indo dugno apgadinimams.

 

KĄ VERTA ŽINOTI APIE INDUS IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO:

 • Buityje naudojamos valgomosios druskos sudėtyje yra chloro (NaCl). Neteisingai naudojant druską  ši medžiaga gali sukelti chlorido  ėduonį.Jei verdant druska ilgesnį laiką lieka ant nerūdijančio plieno puodo dugno (jei skystis puode per šaltas ir druska greitai neištirpsta), susidaro taip vadinami lokaliniai elementai, kurie sukelia eroziją. Todėl druską visada dėkite tik į verdantį vandenį arba karštą maistą.

 • Melsvos ar spalvotos (vaivorykštės spalvų) dėmės ant nerūdijančio plieno indų atsiranda virimo ar plovimo procesų metu, arba po jų. Nerūdijantis plienas 18/10, apsisaugodamas nuo išorinių poveikių, sudaro žmogaus akiai nematomą apsauginį sluoksnį – jis susidaro, susijungus magnio, silikatų jonams ir deguoniui (šie elementai natūraliai yra maisto produktuose ir vandentiekio vandenyje). Tam tikromis aplinkybėmis šis sluoksnis, kuris nėra pavojingas sveikatai ir neturi neigiamos įtakos apsaugai nuo rūdžių ar indų naudojimo trukmei, tampa matomas – jis nusidažo melsva spalva. Spalvą galima panaikinti  įprastomis metalo valymo priemonėmis arba acto bei citrinos rūgšties tirpalu.

 • Regionuose, kuriuose vanduo kietas ir jame daug kalkių, ant nerūdijančiojo plieno paviršių gali atsirasti baltos dėmės ar apnašos. Acto ir vandens tirpalu (1 dalis acto, 5 dalys vandens) jas nesunkiai pašalinsite. Vietoje acto galima naudoti ir citrinos sultis. Profilaktikai rekomenduojame indų paviršius po plovimo visada sausai nuvalyti.

 • Nerūdijantis plienas 18/10 dėl savo cheminės sudėties yra atsparus rūdims, tačiau kartais ant nerūdijančiojo plieno indų gali susidaryti rūdžių dėmelės. Šiuo atveju tai yra „pašalinės rūdys“. Smulkios plieno ar geležies dalelės nusėda ant nerūdijančiojo plieno paviršiaus. Įvykus sąlyčiui su vandeniu, prasideda korozicijos procesas ir susidaro pašalinės rūdys. Paprastai sudėtinga nustatyti iš kur atsiranda geležies dalelės, nusėdančios ant nerūdijančiojo plieno. Gali būti, kad vamzdynuose, kuriais tiekiamas geriamas vanduo, yra geležies arba nerūdijančio plieno indai plaunami indaplovėje kartu su kitais daiktais, turinčiais geležies. Įprastinėmis nerūdijančiojo plieno priežiūrai skirtomis priemonėmis rūdis pašalinsite.

 • Įsisenėjusius nešvarumus galima pašalinti užvirinus vandenį su valgomu šaukštu indų ploviklio ir palikus pastovėti per naktį.

 • Jei ruošiamas maistas prisvilo, nepalikite jo likučių puode ilgesniam laikui. Įpilkite į puodą verdančio vandens, užvirinkite ir palikite pastovėti 5 – 10 min. Maisto likučius pašalinkite medine ar plastmasine mentele. Nerekomenduojama naudoti metalinių šepečių, peilių ir kitų panašių įrankių. Perplaukite indą su plovimo priemone.

 • Indų perkaitinimo atveju, taip pat dėl staigios temperatūrų kaitos ant puodų sienelių, bei dangčio gali atsirasti tamsių dėmių. Tai nėra metalo defektas ir šios dėmelės neturi įtakos sėkmingam tolimesniam indo naudojimui. Tinkamai naudojant indus, jų neperkaitinant, o įkaitusių indų staigiai neatšaldant šaltu vandeniu, dėmelių išvengsite. Tačiau jei vis dėl to jos atsirado, toliau indus naudokite vadovaudamiesi naudojimo instrukcijomis - ilgainiui tinkamai naudojant indus, dėmės išnyksta savaime. Taip pat jas galima pašalinti naudojant specialią valymo pastą, kurią tereikia užpilti ant pašluostės ir pavalyti paviršių.

 • Jei nerūdijančio plieno indus naudojate ant atviros liepsnos, gali pasikeisti indo dugno spalva, tačiau tai nekenkia indo savybėms ir neturi jokios įtakos sėkmingam jo tolimesniam naudojimui.

Garantija

Gamintojo suteikiama garantija WOLL gaminių serijoms:

 

 

Garantija nesuteikiama: natūraliai besidėvinčiai nesvylančiai kepimo dangai, pridegusioms keptuvėms su juodais, į dervą panašiais likučiais arba mechaniniams dangos pažeidimams.