Turite klausimų? +370 700 88770

Indai gėrimams atšaldyti

9 prekės

Imperija.lt parduotuvėje rasite aukštos kokybės bei išskirtinio dizaino vyno vėsinimo ir gėrimų atšaldymo indus, kurie suteikia galimybę vyną, šampaną ir tauriuosius gėrimus nuosavuose namuose patiekti it prabangiausiame restorane.

9 prekės
Indai gėrimams atšaldyti – privalomas švenčių stalo elementas

Nepriekaištingai atšaldytas, sodraus skonio vynas ar idealiai šaltas, žaismingai putojantis šampanas – aristokratiški malonumai, kuriais tikrai dažnai palepiname į svečius atvykusius draugus ar giminaičius. Vyno ar šampano šaldymo indas – privalomas šventinio stalo akcentas, kuris ne tik palaiko nepriekaištingai šaltą, svaiginančio gėrimo temperatūrą, bet ir pabrėžia faktą, jog namų šeimininkai tikrai išmano vyno ar šampano patiekimo taisykles. 

 

Elegantiški vyno vėsinimo indai  – tikriems vyno gurmanams

Vyno šaldymo indas – praktiškas sprendimas, kuris namų šeimininkams ir svečiams visą šventinį vakarą leidžia mėgautis ne tik gardžiu, bet ir idealiai atšaldytu vynu. Didžioji dalis vėsinimo indų, kuriuos rasite Imperija.lt parduotuvėje, yra pagaminti iš nerūdijančio plieno bei patobulinti dvigubomis sienelėmis, kurios itin ilgą laiką efektyviai palaiko vėsią gėrimo temperatūrą. Tačiau tai – toli gražu ne vienintelis vėsinimo indų privalumas. Indai gėrimui atšaldyti, kuriuos rasite mūsų asortimente išsiskiria ir itin stilingu dizainu, kuris reikšmingai patobulina šventinio stalo dekoro kompoziciją ir neabejotinai tampa pagrindiniu svečių dėmesio traukos objektu. 

 

Stilingi kibirėliai – grakštiems šampano ar vyno degustavimo ritualams

Mūsų asortimente rasite tiek standartinius, tiek itin unikaliomis dizaino savybėmis patobulintus kibirėlius patiems įvairiausiems gėrimams atšaldyti. Neįpareigojančio, tačiau stilingo dizaino kibirėlis, pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir papildytas 2 šoninėmis rankenėlėmis, kurios užtikrina maksimaliai patogų kibirėlio naudojimą - itin populiarus ir laikui nepavaldus variantas, kurį jau spėjo pamėgti Imperija.lt klientai. Nerūdijančio plieno kibirėlis – universalus ir visada saugus pasirinkimas, kuris pernelyg nekrenta į akis, tačiau visada išlieka skoningas. Visgi, jeigu ieškote šiek tiek unikalesnių šventinių gėrimų vėsinimo indų, tuomet galite pasirinkti varinės ar kitos išraiškingesnės spalvos kibirėlius. Kibirėlis su vario ar kitos ryškios spalvos apdaila akimirksniu tampa pagrindiniu šventinio stalo akcentu ir visiems svečiams neabejotinai palieka neišdildomą įspūdį. Gėrimų vėsinimo indų asortimentą taip pat papildo ir išraiškingo dizaino indai ledukams su dangčiu ir žnyplėmis, kurie suteikia galimybę visiems vakarėlio svečiams pademonstruoti profesionalius gardžių kokteilių gaminimo įgūdžius.