Turite klausimų? +370 700 88770
Austrija Vulkanus, Austrija
Austrija Vulkanus, Austrija

Art. nr.: MSVA20G2

VULKANUS galąstuvas "Professional", MSVA20G2

103,20 € IMPERIJA klubo nariams
129,00 € Įprasta kaina internetu
Mažiausia pardavimo kaina per 30 d. 129,00 €

Yra 4 vnt. sandėlyje. Likutis parduotuvėse

 • Atsiėmimas parduotuvėje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)  1-2 d.d. 0,00 €
 • Venipak / LP Express paštomatas  1-2 d.d. 0,00 €
 • Omniva paštomatas  1-2 d.d. 2,95 €
 • Kurjeriu į namus ar biurą  1-2 d.d. 2,95 €

Prekės aprašymas

 • Korpusas - aukštos kokybės plieno
 • Galanda lygius ir dantytus peilių ašmenis
 • Paprasta naudotis kiekvienam
 • Prisitaiko prie galandinimo kampo
 • Nebraižo geležčių paviršiaus
 • Korpusas - nerūdijantis plienas

Naujai sukurtas VULKANUS® - pirmasis ir geriausias peilių galąstuvas, kuriuo galima galąsti tiek lygius, tiek ir dantytus ašmenis. Tai padarysite per trumpiausią laiką, o ir naudotis juo labai paprasta. Nuostabus rezultatas: ašmenys aštrūs kaip skustuvas!

 

Ar tai būtų peilis suši ruošimui, medžioklinis peilis ar kišeninis peiliukas: VULKANUS® “Professional“ padės kiekvienam lengvai pagaląsti savo darbo peilį. Tereikia tik atlikti keletą vienodų rankos judesių. Rezultatas – ypač aštrūs ašmenys ir jokių įbrėžimų ant geležtės paviršiaus. Pjaustant lašišą, žvėrieną arba netgi karklus, galėsite patys įsitikinti puikiu rezultatu.

 

Ypatingos galąstuvo savybės:

 • Peilio aštrinimas ir galandinimas viename
 • Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plieno
 • Ypač aštriai pagalanda lygius ir dantytus peilių ašmenis (mikro sujungimas)
 • Paprasta naudotis  kiekvienam
 • Nelieka jokių įbrėžimų ant geležčių paviršiaus
 • Prisitaiko prie galandinimo kampo
 • Galandant neįkaista
 • Tinka didelėms ir mažoms virtuvėms
 • Modernus dizainas

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad peilis labai greitai tampa aštrus, todėl galąsdami elkitės atsargiai, kad nesusižeistumėte.

 

Nuotraukoje pateiktos prekės atspalvis gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad ne visos prekės savybės gali būti paminėtos.
El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse.
Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 700 88770 arba el. paštu imperija@imperija.lt

Parduotuvės turinčios prekę

El. parduotuvė

Imperija.lt 4 vnt.

Klaipėda

PC „MOLAS“, Taikos pr. 139, IMPERIJA parduotuvė, 1 vnt.

Kaunas

PC „MOLAS“, K. Baršausko g. 66A, IMPERIJA parduotuvė, 1 vnt.
PC „RIVER MALL“, Jonavos g. 60, WOLL parduotuvė, 1 vnt.

Vilnius

PC „PANORAMA“, Saltoniškių g. 9, IMPERIJA parduotuvė, 0 vnt.
PC „DOMUS GALERIJA“, Lukšio g. 32, I-as a., IMPERIJA salonas, 0 vnt.
PC „NORDIKA“, Vikingų g. 3, WOLL parduotuvė, 0 vnt.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip laikyti VULKANUS galąstuvą galandimo metu?

Laikykite VULKANUS dešine arba kaire ranka už viršutinio galąstuvo kampo. Būkite atsargūs, nekiškite pirštų (ar kitų rankų dalių) į V formos VULKANUS angą. (žr. naudojimo instrukcijos A paveikslėlį).
ĮSPĖJIMAS: Laikykite rankas atokiai nuo peilio ašmenų ir nuo peilio judėjimo trajektorijos tiek braukdami peiliu per galąstuvą, tiek kitu metu, kad rimtai nesusižalotumėte.

 • Kiek kartų braukti peiliu per VULKANUS galandimo elementus?

Reguliariai galandamą peilį dažniausiai pakanka perbraukti 4 kartus. 4 kartus perbraukę peilį, patikrinkite jo aštrumą – jei peilis nepakankamai aštrus, perbraukite dar 4 kartus. Stenkitės braukti peilį per galąstuvą tik tiek, kiek reikia, kad išvengtumėte peilio dėvėjimosi. PASTABA: reguliariai naudojant VULKANUS, peilio galąsti nebereikia, pakanka jį pašlifuoti.

 • Kodėl su VULKANUS peilį pagaląsite greičiau, nei galandimo plienu ar akmeniu?

Patentuoti VULKANUS galandimo elementai pagaminti iš specialaus, itin kieto karbido (kietumas pagal Rokvelą apie 93). Medžiagų kietumas matuojamas pagal Rokvelo kietumo skalę. Karbidas yra kietesnis už daugelio virtuvinių peilių ašmenis (kurių kietumas pagal Rokvelą vidutiniškai siekia apie 50), todėl VULKANUS galanda greitai ir suteikia peiliui lygius, glotnius ašmenis. Be to, karbidas kietesnis už galandimo plieną, kurio kietumas pagal Rokvelą vidutiniškai siekia apie 60. Palyginus VULKANUS su galandimo plienu ar galandimo akmeniu, VULKANUS daug paprasčiau naudoti, o gautas rezultatas glotnus ir tikslus. Galandimas peiliu ar akmeniu ilgai užtrunka, tam reikalingi įgūdžiai, todėl tokiu būdu pagaląsti atbukusius peilius labai sudėtinga. Su VULKANUS peilį pagaląsite paprastai ir ypač greitai.

 • Kuo VULKANUS pranašesnis už deimantinėmis dulkėmis padengtus galąstuvus?

Deimantinėmis dulkėmis padengti galąstuvai yra lyg šlifavimo popierius – jie palieka peilio geležtę šiurkščią, nes galandimo elementai padengti deimantinėmis dulkėmis. Be to, įvairioms funkcijoms atlikti šiems galąstuvams reikalingi skirtingi elementai (galandimui, šlifavimui ar poliravimui). Tai labai ilgai užtrunka, tuo tarpu su  VULKANUS greičiau, nei per minutę išgausite peilius tiek lygiais, tiek ir dantytais ašmenis.

 • Ar su VULKANUS galima galąsti dantytus peilius?

Taip, su VULKANUS galima galąsti dantytus peilius. Tiesiog prabraukite peiliu horizontaliai pro galąstuvus dantytų ašmenų kryptimi. Dantyti ašmenys dažniausiai būna dešinėje peilio pusėje, tad stenkitės spausti dešinėn, nukreipę rankeną į dešinę, ir traukti peilį pro galąstuvus iš kairės į dešinę (žr. naudojimo instrukcijos D pav.).

 • Ar su VULKANUS galima galąsti japoniškus peilius vienpusiais ašmenimis?

Taip, su VULKANUS galima galąsti japoniškus peilius vienpusiais ašmenimis. Tiesiog prabraukite ašmenimis horizontaliai pro galąstuvą vienpusių ašmenų kryptimi. Daugelyje japoniškų peilių vienpusiai ašmenys dažniausiai būna kairėje pusėje, tad  stenkitės spausti kairėn, nukreipę rankeną į kairę, ir traukti peilį pro galąstuvus iš dešinės į kairę.

 • Ar su VULKANUS galima galąsti japoniškus peilius su dvigubais ašmenimis?

Taip, galąskite juos analogiškai, kaip ir įprastinius peilius (žr. naudojimo instrukcijos A, B, C pav.) Dažniausiai užduodami klausimai.

 • Ar su VULKANUS galima galąsti keraminius peilius?

Ne. Keramika yra labai kieta ir trapi medžiaga. Keraminiai peiliai sugadins VULKANUS galąstuvą, o galąstuvas sugadins peilį. Norėdami pagaląsti keraminius peilius, kreipkitės į šios srities specialistus.

 • Kuo VULKANUS pranašesnis už galąstuvus, kurių galandimo mechanizmo kampas fiksuotas?

Galąstuvais, kurių galandimo kampas fiksuotas, negalima pasirinkti pageidaujamo ašmenų kampo – toks galąstuvas gali išgauti visiškai naują ašmenų kampą. Tuo tarpu galandant su VULKANUS, galima atkartoti originalų peilio ašmenų kampą. Tokiu būdu išsaugomas originalus peilio ašmenų kampas.

 • Kokį galandimo kampą galima išgauti su VULKANUS?

Lankstūs, V formos VULKANUS galąstuvai sudaro galandimo kampą nuo 12° (normali pradinė padėtis) iki 20° (plačiausia padėtis). Skirtingi peiliai gaminami skirtingo ašmenų kampo, pritaikyto skirtingoms funkcijoms atlikti, tad kiekvieną peilį gamintojas parduoda su specialiai jam pritaikytu ašmenų kampu. Norint išlaikyti originalų peilio ašmenų kampą, galandant su VULKANUS, būtina varijuoti galandimo slėgį. File pjaustymo peilis gaminamas su nedideliu kampu, todėl galandant šį peilį, jį reikia spausti lengvai, kad galandimo kampas nepadidėtų ir liktų apie 12°. Kapojimui skirtas šefo peilis gaminamas su labai dideliu kampu, tad galandant tokį peilį VULKANUS galąstuvu, jį reikia intensyviai spausti, kad galąstuvo ašmenys išsiplėstų iki maksimalių 20°.

 • Kaip ilgai naudojami galandimo elementai? Ar jų galima įsigyti papildomai?

Naudojant galąstuvą savo reikmėms, paprastai galandimo elementus galima naudoti 2-5 metus. Prireikus įsigyti atsarginių dalių, kviečiame kreiptis į pardavėją, iš kurio įsigijote VULKANUS

 • Ar pagalandus peilį su VULKANUS, reikia dar ką nors daryti?

Pagalandę peilį, nuplaukite jį, prieš naudodami maistui.

 • Kaip valyti VULKANUS?US?

Galąskite tik švarius peilius. Prireikus valykite VULKANUS drėgna šluoste ar kempine, pašalindami nuo jo maisto, nešvarumų likučius ar metalo atplaišas. Kai kuriais atvejais gali prireikti išplauti VULKANUS indaplovėje, tačiau šis būdas nerekomenduojamas įprastiniam galąstuvo valymui.

Prie šios prekės tinka

Daugiau Vulkanus gaminių

Žiūrėti viską
Vulkanus

VULKANUS galąstuvas "Professional", MSVA20G2

103,20 €
103,20 €
129,00 €

Yra 4 vnt. sandėlyje

Vulkanus

VULKANUS kišeninis galąstuvas "Classic"

49,59 €
49,59 €
61,99 €

Prekė yra sandėlyje